Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok tudja valaki 2000 rs elsőtelóba menyi olaj kell?Mer nemtalálom sehol.Köszi!
Aha értem köszke.Nektek mennyi a vége mert nekem ugy 130.
Nem mutatja a benzint!
A kipuffnak ne csinálj semmit, ez Aprilia betegség...néha takarítsd le róla, azt annyi, ha nagyon bánt, akkor csináltass oda aluból valami tömítést, és kend ki valami szigetelőanyaggal!
Nem volt még,de nekem didit kijelzöm van és a jobb oldalon a vizet méri a bal oldalon meg az üzát kellene de ha nem igy van nem nagy gond.Az oil csöpögést kicsit részletesebben le tudnád irni milyen orvoslásra van szükség.Köszike.
Hát ha RS125öt van, akkor ne nagyon keress rajta benzinszintmérőt, csak az a jelző van, ha már fogy a benya! Ha volt már 2T aprilia-d, akkor tudhatod, hogy a hengernél nyomja az olajat!
sziasztok.Most regiztem szeretném a segitségeteket kérni 125-ös gépköny kellene mert van 1 kis gond a gépel amiket meg szeretnék javitani.Ilyenek,hogy az üzem anyag viszajelzöm nem müködik csak a sárga lámpa mikor már fogytáv van az anyag.Meg 1 kicsit csöpög az oil valahonan pont a kipufogora az idom alsó részénél.
Köszike a segitségeteket elöre is.
Ja ma mondta kollégám lehet,hogy 125re jövöre nem kell rendszám?
Eröl tudtok valamit?
Én az AF1-be télen mindig Repsol 5W35öst raktam, nyáron 10W40esen! Sose volt vele bajom, és 2ezer Ft 2db fél literes!
Ki mien Válto olajat ajánl!?
2003as RS125 re fizettem 5500FT biztosítást (K&H)
és 3500FT körül a teljesítményadót!
ezenfelül az utiköltség van...
2-3évente vizsga...10rugó kb
Ez hogy lenne évenként ennyi? Teljesítmény adó 1100ft, műszaki 5000, 2évente, biztosítás Allianznál, ami egyik legdrágább évi 12. Ez nem tom miért 40-50ezer. De te tudod.
teljesítményadó, biztosítás már csak ez 40 rugó. és a 2 évi vizsgázatás évre lebontva...
évi 50rugót? mire?
bocsi lemaradtam...
ilyen eseteknél

ez arra az esetre vonatkozik ha fentál az h van 125ös jogsia, fizeti az évi 50 rugót rá.
legjobb tanács ha papiros 125öt veszel!
Engem elkaptak, pedig az idomtól semmit se láttak még az RG-men....egyszerű, ha te veszel egy alkatrész a boltban, egyből az alvázszámot kérdezi, amiből megtudja a tipuskódot(általában az első 3karakter)! Akik engem elkaptak, direkt ez volt a feladatuk, hogy járják az országot, és városról városra mindenkit elkapnak....volt náluk egy füzet, amit egy motorboltostól másoltak le, és kikeresték az alvázszámom, bukta! 3hónapig jogsi oda!
további infó miatt hívhattok! Számom: 06308519052
Aki méágis jönne még az esti ASZALÓS motorozásra a Hungaroringre (este 6tól sötétedésig, de max 8ig), pontban 5kor találkozunk a főbejáratnál és onnan én kísérem be a jalentkezőket! A motorozás ára 10000 Ft és nincs csoportbeosztás!

Üdv
tök m1 szerintem az óra ha ígyis elkaptak.
szerintem ilyen eseteknél a legjobb tanács : lemaratni a 125öt belemaratni 1 50 es felíratot [ ahova csak kell ]

butább rendőrök beveszik, okosabbak persze látják h enyhén nagyobb a blokk+henger
50 e ft az alap kiszabható bünti vagy [ esetleg + ] eltítltás. nem nagyon szeretik az ilyen dolgokat, vagy nagyon jó beszélőkéd van és a rendőrök gyíkok, akkor kimagyarázod magad, vagy pedig szoptad

attól függ végülis milyen környéken laksz, elég bátor vagy-e. ha alig van rendőr akkor ok, ha sok felejtős
Szép jó reggelt mindenkinek.
Jó motorozást ma a Hungaroringeseknek!
Szerintem necces, minket elkaptak hármónkat is Megállítottak mindenbe beleakartak kötni és mindenáron, sikerült is nekik felfedezni a henger falán a 125 feliratot Ja pedig uncsitesóm nyomtatott egy felezett km óra számlapot is, arra figyelj oda hogy az 50nek mondott motorod ne legyen 180ig skálázva
hihető ...
tuning mondta hugod mien locsoloverset mondtal neki zug a traktor szant az eke, meglocsolhatlak-e?
srácok.. mennyire gáz a rendőröknél ha a 125-öst rendszám nélkül haználom! ? jellemző hogy utaznak rá, vagy leszarják.. vagy ha megállítanak netán, kimagyarázható, vagy necces?..