Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én Gps-t használok!
Hali!

A választ sajnos nem tudom, de nekem is ilyen gondom van a DIGIT. KIJELZŐVEL!
Egyszercsak meghülyül és össze-vissza ir ki értékeket!

Valaki erre valami jo választ?
A Hajdú Bihari Motorosok Egyesülete amatőr street-fightereseket keres következő rendezvényére!
A jelentkezők a hbmotorosok@gmail.com -ra írjanak, egy rövid motoros bemutatkozást várunk.

motoros üdvözlettel:

Hajdú Bihari Motorosok klubja
Ezt a fórumot nem olvasom rendszeresen, meg lusta is voltam keresgélni, így egyszerűbb volt megkérni valakit h gépelje be újra.... de megtaláltam amit írtál, KÖSZI a segítséget!
Sziasztok!

A múltkor meghírdettem az április 13-ai ASZALÓS esti motorozást (előzmény). Eddig nem sok jelentkező akadt, aki felhívott volna, vagy írt egy mailt, hogy jönne.
Szeretnélek kérni Titeket arra, (már akit érdekel) hogy legkésőbb PÉNTEK ESTIG hívjatok fel ha szeretnétek jönni, mert mások is szeretnének jönni. Mivel véges a pályára felengedhető motorok száma, ezért farkastörvények uralkodnak.

Szóval még 1x és utoljára...
AKI SZERETNE JÖNNI HÉTFŐN ESTE 6-TÓL MOTOROZNI A RINGRE, HÍVJON FEL (06308519052) VAGY ÍRJON EGY EMAILT AZ srt0@citromail.hu CÍMRE!

Üdv, Rich
Nekem van hibátalanul müködö hátsó teleszkópom! ára:15eft
Szia!
Nekem van ilyen cuccom uj, lelett gyártva a gyárinál sokkal jobb! ára:15eft/db garanciával hirdetések között megtalálod vagy adatlapomon lévő elérhetőségeimen elérsz
Sziasztok. Kéne nekem Rotax 123-as Rs-hez gyujtás. (gyertyapipa+ a trafo) Akinek van csörögjön már rám visszahivom 06-20-231-58-40
Eladó Dunlop D207 GP 150/60 ZR17-es 10000Ft.
Hy!
Valaki nem megy húsvét előtt Kakucsra pályázni, mert én is csatlakoznék?
Szevasz! Nem rég mindent leírtam újra a powerrel kapcsolatban! Olvass vissza! Ha nem találod meg szólj, és megkeresem. Üdv
Hali,nekem kéne rs125-be hátsó teleszkóp.ha valaki tud cserébe,illetve kis ráfizetéssel,akkor érdekelne a dolog.msn/email:lacciko@freemail.hu,inkább email-re.
Hali, van egy ilyen tárcsám.Küldök róla képet 4mm a vastagsága.Annyi, hogy le kell síkköszörültetni, mert nem annyira jó a tárcsa, de a 4mm-be belefér, ugyanis tizedekről van szó.Írj a connelly@freemail.hu-ra és küldöm a fotót és megbeszéljük az árat. Olcsón adom, mert mondom 2-3 ezer a szabályoztatás.
Sziasztok!
Nekem is a powerrel van gondom. Olyat csinál a motor, h állandóan eltöri a powernyelvet. A gyárit annál a résznél, ahol a bowdent be kell akasztani. Ezután próbáltam a régi csavarosat, de azt meg a menetnél törte ketté :S Tudja vki h ezt miért csinálhatja?
Ha valakinek van ötlete akkor írjon legyen szíves!
Előre is köszi!
Hello urak! Hozzáértők válaszát várom. Nem nagyon nyit a power-szelep. Van, hogy egyáltalán nem, néha csak 9 ezernélnyit ki. Bejáratás miatt (mivel akkor nem lehet nagyon pörgetni) lehet, h bekokszolódott, és megragad, vagy az elekktromos résszel lehet gond? Amugy még nem szedtem szét, gondoltam előre érdeklődök. Akinek volt hasonló gondja , vagy hasznos infóval tud szolgálni, az legyen szíves, vegye a fáradtságot, és gépeljen valamit. Köszi előre is!
A motorban az új dugó óta 2000 km van, de ez csak most jött elő...
Többi sebességben leforog végig?
Sziasztok. Van egy 2005 os RS-m es 130-135 nel nem akar tobbet menni, folytas nincs benne, akinek akarmien 5lete van kerlek kuldjetek egy e-mailt : kookac@vipmail.hu
Szerintem is kontaktos. Nekem is ezt csinálta az én hőfokmérőm (csak persze nem így :D ) , de mondták a srácok, hogy a hengeren a csatlakozóját igazítsam meg, meg fújjam be. Azóta jó :)
Köszi! de most este tejesen meghalt az ora! semit se mutat
Nézd meg a hengerfejen a csatlakozót.. tisztítsd meg fújd be wd40-el az mindent megold
VALAKi válasz?
a vázra hogy raktad fel?
birnál küldeni valami vázlatos rajzot vagy sablont?:D
Házi gyártmány
Mitöl lehet az hogy egyik pilanatrol a másikra meghüéyül a digitkijelzön a höfok vagy ösze visza mutatja 35 44 56 71 44 meg ienek vagy pedig azt irja ki egyfolytáába hogy cold!
áá nekem drága ez nagyon inkább szerelgetek meg segítek, a robogó jobban adja,a 25-öst is eladom ha minden igaz.