Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyute!
honnan szerezted a bukógombád?
köszi szépen!
Péterbá általába nagy okosságokat szokott mondani!
A GP motor időmérőn 20:5körül ment én meg 19:8
Nincs ezzel semmi baj csak kicsit idegesítő volt hogy célra rá csizmakoptató lenn gáz koppon rajta és a buzi kereke már csak 50centire van és ha becsukom a gázt akkor bukom az egész egyenest meg kb 1 mp-t...
és a szégyen az egészbe hogy 30rugó a nevezésünk idén...tavaly 20volt...mind1 majd ez ellen felfogunk szólalni!honlapon is 25volt és már azt sokalltam na mind1...elvégre utánpótlás vagy mi a fasz...

az a baj hogy lenntvoltunk Euroringen pénteken...
most voltam elöször és a következők estek szarul:
Kavicsos a boxok mögött( ha nem boxba vagy akkor tiszta geci lesz a gumi mire felérsz a pályára)
A pálya minősége sztem szégyen...csúszik alapból, ideális ívről lemész akkor korcsolya, rázókövek nekem beleolvadtak a környezetbe szal nemannyira volt jól kivehető...megszokás kérdése...
Mentő meg sehol...namost elvárnám ha 15rugót befizetek akkor ha perecelek ne 20perc legyen mire kiérnek...
szal a Hungaroring az mekka az Euroringhez képest ilyen téren...

Nevezési díjat megpróbáljuk intézni aztán várjuk a jelentkezőket akik jönnének 125be!
pályaidom, gumi, liszensz, stbstb kérdésekben tudok bármikor bárkinek segíteni!
Dodó,még egyszer gratulálok ügyes voltál.Nrm amlékszem már pontosan az időkre de ha jól rémlik a kis srác a speciállal nem sokkal ment jobbat mint a te 2:19-es időd,mértem neki szombaton vagy kettőt de szerintem nem érzi még a motort.Petibá megmondta a frankóüt verseny után " ha rajt után nem tud elmenni legalább 200méterrel akkor nem kell erőltetni a dolgot" van benne valami...
AGIP 2T RACING-et használok 1:35-be bekeverve
Galbács?... hát van még rajtamkívül másnak is Galbács vezetékneve:):)... grat névrokon:D
Köszi! Neked is GRAT!
megkoszonnem
Sziasztok!
Mennyi az olaj keverési arány 125-ös rs-be? 1:40 , 1:50? Köszi szépen?
Köszönöm!
hát igen...csak a végén látni hogy ki miben van értékelve...
ha lefotózod akkor megmondom tutira hogy mi hovamegy!
Hello hengercsere volt a mocon oszt egyszer csak előbukkan 2 vezzeték amit nem tok ho hova megy... Szikra nincs semmi ha tudtok légyszives segitsetek!
A választ elöre is kösz
Én szintén keresek első tárcsát! Pont olyat mint az előttem lévő srác!
Sziasztok, első féktárcsát keresek af1 rs 125-ös, tdr 125-ös géphez, mérete 320mm külső, 64 agy átmérő és hat csavaros.Sok típushoz jó, pl cagiva mito, yamaha fzr1000, stb bontott jó állapotú kellene, nagyon köszi mindenkinek.
Üdv!
Tyt nekem belinkelhetnéd azt az elektronikás dolgot pls
Na kösz, akkor így már ércsük, mi történt belülről:)

A kívülálló nem tudja, melyik motorban mi van, csak azt, hogy kissé másképpen szólt némelyik.

A köridőidhez gratulálok.
Nekünk van egy 7 perc valahányas köridőnk, ami kempingbiciklivel egész jó lenne
én vagyok a "többi nem ugrik be"
3. lettem Dunlopba és 1. az Aprilia kupába...

pénteken euroringeztünk...most jártam arra elöször, bejárattuk a vasakat aztán kicsit vadultunk a végére de muszály volt 2kor otthagyni mert nemakartunk hullák lenni a 7végére..
Szombaton a szabadedzésen a 3. körbe már 2:24et mentem, aztán a 2es kanyarba vízfolt volt amin kicsit megcsusztam és úgygondoltam hogy majd időmérőn megyek gyorsan ezt most kihagyom és 7kör után aszem kijöttem...
Időmérőn begyorsúltam és 2:19:8 at mentem ami a 3. rajthelyre volt elég...elöttem Galbács a 2. helyen Alpokadriás motorral, és Ráski a Pole pozicióba 2:14es köridővel azis AA-s motor...
warm upon 2:20at mentem...
Verseny izgalmasan kezdődött mert elengedtek egy 125GP motort (4. ideje volt ) rajtnál beragadt de egyből elment nekem és így a 3.helyen fordultam majd tovább feltartott a kanyarokba, közbe Galbácsot elengedtem mert úgyis gyorsabb és ő küzdött vele...
Közbe megérkezett Klein Andris a nyakamba aztán célegyenesbe elment nekem...beálltam mögé hogy megyek mögötte pár kört aztán valami majd úgyis lesz...
tartottam az 5-10métert ami a 3. körbe pont jóvolt mert a boxkijáró elötti kanyarba a féktávon elment az eleje és csak szikrafelhő, porfelhő volt aztán éppen kitudtam kerülni...
1körre rá utolért Miklósi Ádám (DnaForce) majd megelözött és őtis kisértem aszem 1 körig aztán egy kigyorsítás után elmentem neki és begyorsultam...
2:19:5 ös körömet nemtudta tartani és kezdett lemaradni majd énis visszavettem a tempóból mivel elöttem kilóméterre nemvolt senki, mögöttem meg láttam hogy van 200méterem...beosztottam a végéig és 3. helyen jöttem be...
Bátyám még beérte Ádámot és a célra rá még 3századdal megelözte...
Szeretnék Gratulálni Gyutai Adriánnak aki ugyancsak fórumtag Euroringen pályázgatott és úgydöntött hogy elindul idén!
Szabadedzésen 2:30körül ment
Időmérőn 2:24.5
versenyen 2:20:8at ment
Sajnos a váltokarja leesett de kézzel rángatva a váltot beért a célba! GRATULA NEKI és 1. versenyen egy kupát haza is vitt!

Húsvét hétfőn lesz motorozás a ringen!
Aprilia sulis kereteken belül egy halom RS lesz a pályán!
akit érdekel az hívja bátyámat 30/8519052
ha lesznek képek akkor majd tolok fel....
Sziasztok!
Aprilia RS 160-as átalakításához kérek tanácsot.( pollini,malossi,főtengely,hajtókar stb..)milyet vegyek ,hogy bírja a gyári hajtókar(van-e erősített),karburálás.....
Mitöl lehet az hogy egyik pilanatrol a másikra meghüéyül a digitkijelzön a höfok vagy ösze visza mutatja 35 44 56 71 44 meg ienek vagy pedig azt irja ki egyfolytáába hogy cold!
Szia Mb80!
Fogaskerekem már csak első van, de szerintem te hátsóra gondolsz.
Dugócsere Asziéknál? Nem tudom :) Asziéknál nálam power elektronika lett cserélve + be lett karburálva, a dugó,henger cserét az itthoni szerelőm csinálta.
Szia, Neked buta fojtott gyújtás elektronikád van. Ha nem számít a gari, 5 perc alatt kiiktathatod a fojtást. Ha érdekel, belinkeljük hogyan. Üdv
Ez így van! A hétvégén bele is nyomtam vagy 160km-t a gépbe, tökjó volt :)
Hűűű, volt pár csúnya zakopáne, de jól küzdöttek a srácok!
Végül, hányadik lettél?
1 Ráski
2 Galbács
A többi nem ugrik be:)
Hello Tyt:
megvan még a fogaskereked?:)
ja meg azt szeretném kérdezni hogy Asziéknál mennyi volt a dugócsere ? (munkadíj)
sziasztok van egy rs 125 om 2005 es 5000 es 6000 kozott halott.... mivel lehetne ezt kikuszobolni?