Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lekötöd a nyakáról a kötelet.
csáó!

vki leírná hogy azt a folytott elektronikát h leehtne kiiktatni?
Nekem van öninditóm és bendixem is ára a kettönek 10eft. elérhetőségeim adatlapomon
Én zala-i vok, de nem egerszegi..
voltam szervízBEN... csak elírtam:D
Sziasztok!Érdeklödnék,hogy öninditó van-e valakinek,és hány garad lenne.A rotax 123 blokba.A motor Aprillia red rose blokja,és ebbe is ilyen van.
Sziasztok. Voltam szervízbe a biztonséág kedvéért, és meg lettem dícsérve:). jól tudtam, semmi gond nem volt a géppel, semmilyen szempontból, csak valaki elállította a karburátoron a benzin levegőp arányt:).. és én ezt laikusként vissza tutam állítani:D:D:P.. ezért dícsértek meg.. gyakorlatiulag bódog vagyok, és ma már csapattam neki:) megoldódott az elforgatás probléma és minden ok. nektek is szép napot ill estét. Széles utat és gumi fákat..
Van itt ZALAEGERSZEGi? (vagy a környékéről...)
Faszom má! már megnéztem mindent de mostse jo a digi ora!
Sziasztok! Az rs-em valamiert nem megy tobbet 130 km/h nal! valakinek van otlete miert? Power is van benne, folytas nincs?

Kerlek irjatok egy mailt ha van otlet : kookac@vipmail.hu
Továbbá eladó még egy garnitúra Dunlop D209GP 2009.04.05-én ment 10kört a hungaroringen, vadonatújonnan lett felrakva magam szedtem le róla a matricákat,110/70,150/60 kép hétvégén.Ár:23000Ft
ott van vezeték!
akksi?
Hali!
Itt a kép a motorrol! Ezta két vezetéket nem tom hova megy! Ha tudtok segitsetek!
Elöre is kösz
aham.. jocirs volt gépe.....egy idelye már tartom a kapcsolatot a tulajával nemnagyon vágja h mi hogy szerelővel csináltatja csak nem lehet olyan nagy gondja, jociról meg azt hallottam hogy ő szépen tartotta még nála volt.
az enyém is kék
láttam, amelyiken ezüst racing felirat van?
hát tervbe van, de már megvan hogy melyiket veszem. 98" rs 125 kék....
Rs-t akarsz?
csak épp nézegettem a hírdetéseket
nem tudja valaki mennyi egy új henger?
geci micsoda kémek vannak itt
vagyis a régi szöveg :

Motorikusan nagyon jó állapotban van. Pöccre indul, egyenletesen jár a motorja. Nagyon erős, jól húz. A blokkhoz még nem volt hozzányúlva. Ez látszik rajta.

SZERELŐ ÁLLTAL ÁTVIZSGÁLVA, MEGDICSÉRVE :-D

motorikusan nagyon ló hogy lóg a henger minden csapágyat szimeringet cserélni kell tiszta olcsó dolog ez itt mind.....
barátunk nagyon hírdet és egyre emeli az árakat....

még mindig jó szöveg : szerelő megdicsérte az olajat..off

http://www.vatera.hu/aprilia_r...
Sziasztok!Be lehet szerelni analog müszerfal helyett az ujabb kiadásu digitális müszerfalat?Mármint a csatlakozók miatt kérdezem?Itt értem a fordulatszám méröt meg a kilóméteróra méröt a spirálvégek miatt!