Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én
hétfön ki megy a ringre közzületek?
Hát ezek tuti hülyék!
Mondjuk sokan azt vallják, hogy ha kimész pályára mocizni, előtte jó alaposan be kell melegíteni az izmokat!
Hááát ők ezt megtették!
Tiszta hülyék!
szia:). Hát igyekszem úgy segíteni ahogy tudok. Én sem ismerem a karburátort, tehát ha szétszedve elém tennék akkor csak néznék hogy ezt a puzzle-t nem ismerem..:). Nekem egy 1999es van. na most annak(és azért írom így mert nem tudom hogy ez konstans e!) ha jobb oldalról közelítem meg a motort az idom nyílásán át látszik a karburátor(az a bigyó ami a blokkba torkollik) és azon van kettő darab csavar, ami menetes és rugos. Tehát arra van hogy tekergess! alapővetően arra szolgán-így már egy kicsit informálódva- hogy az alapjáratot állítsd. Az egyik, az enyémen a nagyobb csavar állította a benzin mennyiségét. ez van középen, vagy affele. A kisebb csavar a levegőt állítja, ez van messzebb és lejjebb a blokkhoz képest. Én a benyát visszavettem szinte minimumra, éa levegőt adtam neki. Ha levegőt feltekertem konstans minimum benzin mellett magasabb alapjáratot kaptam az előírtnál, de úgy harap mint az állít. mintha megrugták volna úgy megy! Hozzáteszem ahhoz képest, mintahogy ment akkor, mikor sok benzint kapott! Az, hogy a fogyasztásra milyen befojással van a kutymákom, azt nem tudom, épp indulok meghesszelni mi lesz így ebből. De így nagyon megy:) ha a csavarokat kifelé csavarod akkor növeled az adott mennyiséget, ha befelé akkor fordítva:). Sok sikert. Jahh... nem vagyok szerelő..
Ha az előző is full szintetikus volt akkor semmi baja nem lesz.
Sziasztok elérkezett az idő hogy 2t olajat töltsek a tartályba de a tartályba az az olaj van amit még az előző tulaj öntött bele a tartály alján még van olaj szerintetek hozzá önthetem a frissen vásárolt agip speed 2t olajat?
üdv
Sziasztok!A rotax123 önindito+bendixre zolko87 irt+egyeztem vele remélem jót küld.A lényeg látom sok cuc van itt elado,ha kell valami+irom.Aki olcsobb azét viszem majd.Jó csapatást mindenkinek!
integess a kamerába
szia,önindító+bendix 8e ft.
ÜDV!
Látom el akarod adni a motorod. Mit kérsz érte képet is küldenél? E-mailem akos_no1@citromail.hu. Várom a válaszod
ÜDV!
hello nem e tud valaki segiteni abba hogy aprilia rx 50-nél a karburátornak mi a helyes beálitása? létszi valaki segitsen mert sehogyse tudom beálitani!
hello nem tud valaki km csigát sűrgős
A kettöt eggyüt 6eft-ért tudom adni
(első)lábtartók érdekelnének mind a két oldal konzollal
A kék szerintem a vízfedél csavarja alá testre...a fekete meg kb. az akksira...
Csá galbi
te hol állítgattad a levegő-benzin arányt mert kb. nekem is ilyen bajom van, h az van elállítva de addig nem akarok hozzányúlni míg nem hallok valami okosat mert nem ismerem ezt a karbit...
Köszi!
Akit érdekel itt van egy aprilia rs bontásra!
amit már leszedtem és nincs rajta a képen hátsó lábtartók megvannak szép állapotúak:5eft/pár
visszapillantó tükrök norm. jó állapotú:6eft/pár
hibátlan első hátsó furómú, hiánytalan, norm. állapotú idomzat, 34karbi, szivocsonkkal, sport légszürövel:15eft...stb
Érdeklődni bátran!
TEhát akkor ők lennének azok!
Akkor kérnék egy cimet ahova küldhetem.
itt az email cimem is, inkább oda ird meg!
patvaros87@gmail.com
Zolko87!Te képet tudsz feldobni a cucról?Tény Csepeli vagyok,és csak posta menne.Köszi válaszod!Ha fasza a cuc nem keresgélek.
olyan áron,mint amennyiért hírdeti énis odaadom,sőt még olcsóbban is,és az enyém már gömbölyű (2000-res fém fékcsövekkel stb stb)
Csőőő all, elhúztam Franciaországba, 20án jövök! Jót ne halljak felőletek!
az egyik blokkcsavar ala tedd oket testre.
hát te készenvagy