Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a qrva anyját ennek a kis szarnak:D
Szewa.
Én Wössner-t raktam bele, kb 2ekm van benn most de nagyon jól bírja,
pinkmotor-ból rendeltem tömitéssel meg a többi cuccal és postával együtt volt 31.
Sziasztok!
Dugó csere előtt állok és azt szeretném kérdezni, hogy ki milyen dugót használ, kinek milyen márka vált be?
Előre is köszi!
THX
fordítva
az jó lenne, nekem holnap lesz forgalmi vizsga mondjuk korlátlanból..
Hali mindenkinek!Valaki megtudná írni hogy hogyan kell állni a power nyelvnek?Mert kivettem megpucolni és mind a 2 irányba vissza lehet tenni!Én meg elfelejtettem hogyan volt!
elvenni nem tudja max feljelent szval én azzal menni fogok
http://www.hasznaltauto.hu/2922397_aprilia_rs_2007 ő lenne az egy kicsit drága de tetszik
és lehet hogy veszünk egy 2007-es apriliát de még nem biztos benne van a cserébe beszámoltatjuk a mostanit
jah és most jön csak a hab a tortán május közepére lesz meg a rendszám addig meg őrülök
jah és ha úgy kapnak el a rendőrök hogy van jogsim csak nincs rendszámom akkor mit csinálnak pénz bünti gondolom nem vehetik el a jogsimat mert a jogsim A1-es tippek?
utánna jártam és nem csak az vezethet azzal a lappal akinek elveszett vagy elhagyta ápr.1-jén lépet hatályba ez a jogszabály
nekem ma sikerült a forgalmi és csak szólok h hivatalosan lehet vezetni azzal a lappal amit az okmányirodába adnak:D
tuning kigyurtad mar magad szoliba huzzal rogton h legyen szined mint nekem
megvan a jogsiiii
Egy oroszlánfejet hogy mérjek le neki?
Nekem teljes gyári szett kell .
Srácok! Ma reggel, és 1 óra körül láttam egy fekete RS 125-öst Siófokon, rendszám nélkül. A gimibe jár a tulajdonosa. Ha olvassa a fórumot, menjen, és fújja fel a kereket, mert oylan lapos, rossz ránézni is, el fog taknyolni így vele! HJa, és a lánca is por száraz! (és nem néztem meg alaposan... szóval tegye meg inkább ő, mielőtt baj lesz!)
Szewa!
Az előzményekre klikkelve láthatsz pár gyári matricaszettet, amit mi csináltunk. külön-külön is csináljük bármelyik részét ha gonsolod és szinte bármilyen színből! Ezen kívűl felnimatricát is magam csináltam (az Apriliasat) és jóval a george előtt. A sima felnicsak 1500 Ft, a felirattal díszített az 2500 Ft (a 2 felni 2 oldalára)
Gumi is van még ha kell valakinek, Dunlop, Pirelli!

Ezen a számon elértek: 06308519052 (fórumot ritkán olvasom inkább mail, de a telefon a biztos)
ha megnézitek a képeket, már van alapból legyártott ami méretre van csinálva....amit 1x megcsinálnak annak az alapjait elmentik, és ha kell csak beállítják a gépet és mehet...
Georgedesign -nak meg tudod adni részletesen a méreteket. Nem kell ahoz odavinned szerintem. (Nekem nem kellett) Megcsinálja akoorába, amekkora neked kell!
Énis épp matricatémánál tartok .
Georgedesign lenne a legjobb de oda elkéne vinni az idomokat hogy felvegye a mintát , és tőlem ő nagyon messze van.
Kerestem egy párat itt pesten majd meglátom melyikhez megyek .
Amugy az én gépemre 55 ezer a matricaszett =) ( persze gyári)
Te dobtad fel?
amúgy www.motormatricak.hu ! itt az utolsó felső részre ráviszed és találsz pár RS-t amit ők csináltak.
szewasz ! hát itt ha megnézed az oldalt, amit ajánlottak már előttem, ott van pár kép a matricákról, és minta hogy hogyis néz ki.

pl van rajta aprilia racing replica, akkor a 2002es Rsek matricái, meg az újaknak is. persze ha felveszed velük a kapcsolatot biztos meglehet beszélni hogy kűldesz 1 képet h olyat csináljanak, elvégre is fejlődni kell :)

az én városomba ahol lakok, van ilyen dekorációval foglalkozó emberke, neki elviszem a képet és programmal megszerkeszti majd géppel kivágatja a matricákat. kb 1 hét alatt megvan 1 komp matricaszett és 8-9-10 ezer körűl van.

remélem segítettem
ez a matrica szett készítés ez hogyan működik? a cégnél tudják, hogy az adott tipusu gyári motoron milyen matricák vannak? vagy elkell nekik juttatni valami fényképen keresztül? csak azért kérdezem mert nekemis esedékes lenne a dolog hamarosan.