Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vége a motoros karriernek?
Hello!

Olvastam vissza felé hogy vannak páran akik RS-t akarnak venni. Ha vkit érdekel az enyém eladó lesz május vége felé. Érd: kistuning5@citromail.hu
Nagyon meköszöném ha elküldenéd e-mail: diese991@citromail.hu
Köszönöm szépen örök hála
egész napra tervezem,nézz ki valamikor ha ráérsz
Hali, nekem van 1-2 kapcsolási rajzom, ha érdekel elküldöm e-mail-ben!
Én mennék szombaton, jó lenne, ha lenne pár 125-ös gép az enyémen kívül.
sziasztok ! egy elég nagy problémával állok szemben, lehet hogy nem egyedi eset. '98as rs 125 öm rugóstagjába elment a csillapítás. az én meglátásom szerint a rugóstag nem szét szedhető.persze ez csak az én meglátásom. kérdés: volt e már valakinek ilyen? mit csináljak vele? más motor azonos mérettekkel rendelkező tagját bele lehet e rakni, kis sufnival, vagy akár 1az1be ? jólenne ha valaki tudna segíteni, jelenleg ezen múlik hogy elkészüljön a gép.. :(
fogalmam sincs
Hello érdeklödni szeretnék hogy nincs e valakinek Rs 125 höz 92 es évjárathoz kapcsolási rajza ha van légyszi jellezetek!
Köszi!
Délután v mikor? Nyakamon az érettségi szal a hétköznap az nem biztos nálam.
csütörtökön
Egyik se. Egyszerűen csak sok ilyen motor van. :) Szal nem én voltam.
Lehet, hogy hülye vagyok és rossz a megfigyelőképességem, de mintha téged láttalak volna Hatvanban nemrég...
Akkor ha majd van vmi konkrét elképzelésed akkor írj már és megpróbálok én is kinézni.
Sziaztok.Keresnék a 125re hátsó villogokat mert hiányoznak és a rend urai nem nézték jó szemmel nehéz volt megdumálni de 1 enyebenye és mehetem tovább persze már csak 500m volt hazáig.
én igen május elején
Kecsót terveztek mostanság?
Ha rs-t veszel ezekre figyelj nagyon:A hang bár kipuff válogatja a hangszint ,de ennek ellenére egy az mindig azonos alapjáraton egy ütemes viszonylag magashangu pattogás!A másik alpjáraton behúzott kuplung egy minimális sugást kell halj ha ez a sugás hangos akkor nemjó!A tulajal nyugottan nyittasd fel a tankot és nézdmeg a hengert hogy menyire taknyos és a leömlőnél a kipuffot.A végén még egyvalamit nézzél meg egy rongyal fogd be a kipuffogó fégét és lasu egyenletes mozdulattal huzd a gázt kb 6-7000 ig ha nagyon bedadog főleg az elején akkor főtengely szimering ha neagyisten leis fullad akkor menekülj attol a géptől!
végülis ami rsek voltak azok aprilia sulisok voltak vagy dt-sek. Volt még egy Mx125 de azt nem láttam pályán. Rsek közt akik meg fórumosok: Ata, Ts, én aztán ennyi :( meg még Pupák volt a ZXr400as géppel
elvileg este lessz feltöltve!hát nagyon sokan nem voltunk akik ugy külön mentünk de am rs-el kb 15 lehet több vagy kevesebb nem akarok hülyeséget irni
Hányan lettetek végül? Képeket nem csinált senki?
ajjj bocsi!
APRILIA RS 125 -t akartam írni....
jó volt tnap a ringen!Tuning láttam neked majdnem összejött 1 fika
RS fórum pajti nézz át a cbr-be... amúgy max 120-130 alkattól függően... az utazót meg úgy tudom úgy állapítják meg hogy a végsebesség 3/4-e nem?
Hali!
Azt szeretném kérdezni hogy a gyári 09-es cbr 125 r motornak mennyi a végsebessége és mennyi az utazósebessége és h mennyit fogyaszt?
Válaszotokat előre is köszönöm.