Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyém elado! És megvan hozá minden papir a vizsgához!
De 50 esen is lehet használni
mivel a legszebb 125ös ezért gondolom jah

amúgy papirosan veszed kicsit költséged de legalább tiszta vagy,
csinálsz rá 1 jogsit és megvan.

motorikusan megnézed hány km van benne, nem zakatol nem csörög meg egyéb ilyen dolgok és kevés km az már jónak tünik, főleg ha nézed a gazdáját is, esetleg rákérdezel itt vagy berakod ide a képet megmondják hogy milyen.
igazábol énis rs-re gondoltam neten találtam is 1et.. :D
sokat sámít a külső? :D
Én kicsit elfogult vagyok ,de egyébként a 25-ös rs-t tudom javasolni a 2T motorok közöl ezt a tipust szeretem a legjobban.Persze az NSR-k is jók a KTM ek és még sorolhatnám,de én úgy gondolom az Apriliának ez egyik legnagyob a tapasztalata a kis köbcentis motorok közül.Persze mindegyiknek megvan a maga nyügja és tipus problémálya és szerintem az Apriliiának egészen jól kivan épite az alkatrész hálózata.
* szét lenne hajtva :D
először h milyen motort vegyek.. használtra gondoltam de szeretném ha nemlenne széthajtva első ilye motorom lessz és nemigazán tudom hogy is válasszak..
Köszike a rajzokat én nemtaláltam pedig napokat ültem a gép elött!
Mire lennél kíváncsi?
helosziasztok
motorvétel előtt vagyok és mindenféleképp RS-t szeetnék.. és szeretnék minél többt megtudni a 25ös rs-ről.. mert eddig robogóm volt és csak annyit tudok amennyit neten találtam...
tudna vki segíteni?!?
Nagyon,nagyon szépen köszike neked király vagy!
https://www.apriliayorkshire.c...
tessék, robbantott rajzokat találhatsz
Az igen akkor én megsem szolalok.De ha van valakinek miért nem linkeli be ide a társaknak,én biztos megtenném.
Könyv , robbantott rajz és leírás sajna errefelé ritka akinek mégis van az meg vigyáz rá án évegk óta rs ekkel foglalkozom de még nekem is kell kérdeznem.
Aha hát remekül sikerült.Nekem végül is elég ez a sebesség is.Csak össze szeretném kicsit jobban pakolni Olaszból jött a kicsike és van vele meló de ez a szép benne.Azért kértem volna müszaki könyvet is hozzá,hogy ne keljen esetleg itt hülye kérdéseket feltenem.
Bár menyire hietetlen tényleg!Jó volt vele munkám!A cucok dell.20-as karbi egy kis aprósággal és egy egyedi kipuff csak ehez a hengerhez és ellátó szerhez a kipuff reziét én mértem ki és egy 125 ösnek a hangdobja van a végén a hajtókar zsugor!
Az igen az jól megy akkor.
Akkor lehet tudok neked segittni!Nekem az rs 80 asom megy enyit!
Hát akkor ennyi jó igy is.
Igen igen jól olvastad.
Gyári 11KW-os RS-ek annyit tudnak! Folyottak!
Kicsit vissza olvastam ha jól értem van egy 125-ös rs ed és 130km/h a vége?
A tank felnyitása után nézz oda a kipuff felé a hengeren, hogy van-e valami kiálló valami!
Kicsit ugy magyarázd el légyszike mint 1 hülye gyereknek mert ujj vagyok a szakmában.Mit és hol keresek meg ilyenek.
Bocsesz a 2000 évjárat!
Nekem is annyi, bár nekem CBR-em van!
Szerintem a tiéd az a folytott verzió, nézd meg, h van-e benne power!