Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát na fórum, én se kapok válaszokat...de nem is nagyon érdekel már
Sima feketék?

Mennyik lennének?
azthittem gyári aprilia markolatot keresel...
meg gyári kormányvégsúlyt...
Progrip már van 3000től...
Hali!

Dobj már fel egy fotót róluk, hogy egyáltalán tudjam, miről is beszélünk!(csabi00@citromail.hu, vagy ide)

Mi mennyi lenne pontosan?Kormányvéget 1790től, markolatot 4000től tudok!
És hol laksz?
Én Budapest!

Köszi
Várom
de érted ha hülyén irja le szegény a dolgokat akkor ez a válasz...
ha egy főtengelycsapágy lóg azaz cserés akkor kolompolna a motor folyamatosan...
egy főtengelycsapágy cseréléséhez szétkell borítani az egész blokkot!annak már alapból nemkevés a munkadíja...
valszeg mindkét csapágyat kikell cserélni tehát az 5500/db azaz 11000FT!
a hajtókar csapágyairól nemnagyon beszélünk, mert az zsebbenyúlós amúgy azsincs kizárva hogy szétment és az kolompól..
a tömítésszett az adott miután szétkapsz egy blokkot szal az 5-10rugó...
száz szónak is egy a vége a blokkfelújitás az alaphangon 50pénz!
ezért adták el szarér hugyér, meg többek között a azért mert 50es...
ha kell további segítség akkor hívj vagy MSN!
csaó
hívj fel nekem van mindkettő!
06205140810
Visszaolvasva mindenki csak szidja, de segítő választ tényleg nincs. Jó tényleg van 1-2 dolog ami miatt... Na min1. Ha főtengőcsapágyas a főtengőd lóghat és nem érdemes vele menni. Ki kell cserélni nincs mese.
zotyavfr@freemail.hu
Vagy a 0630/6963423-as telefonszámon is el tudsz érni hétközben délután 5 után.
ha én leutaznék egy ilyen hirdetésre egy ilyen duma után meghallanám hogy zörög a motor lehet elgondolkodnál utána mit irj ki.
megdicsérte a szerelő?én nem szoktam dicsérni a csapágyas motorokat.Kiállítottad a saját szegénységi bizonyítványod.Azok után hogy itt kiteregetted a szennyest meghirdeted így a motort,,,hát komolyan,nemtudtam irjak e vagy csak essek hanyatt a székkel,szégyen.
Hiszen ezt a motort most nemrég vetted 180ezer körül nem?
szerelod is egy balfasz meg te is. egy csapagyas motor nem jar szepen, az meg h nem volt megbontva a blokk azt nem gondolhatod komolyan.
Hát attól, hogy tesznek bele.
mitől lesz csapágyas egy 25ös?
Én korrektül leírtam. Pöccre indul, szépen jár, nincs baja. A főtengely miatt lóg a dugattyú vagy mi ami miatt kopog... de csak néha. Szerelő szerint akinél voltam, nagyon szépen egyben van a motor. Tényleg nem nyulkáltak bele a blokkjába még. Szerelő mondta, hogy így látatlanba 5-10 ezer az alkatrész és 10ezer a munkadíj. Részemről 90%-ig korrekt vagyok. Gondolom úgyse az lesz, hogy 200km-ről jönnek és majd Budapest határán felhívnak egy-két kérdés miatt...
Márió az Arrow jó a gépedhez,ha érdekel beszéljük meg e-mail-ben,robkaa46@vipmail.hu

üdv
de akkor sem ez lenne a korrekt hírdetés,nem? valaki leutazik 200km-ről és meglátja,hogy szar a motor, akkor írd oda,hogy ez meg ez a baja,igény szerint javítást vállalod, vagy valami hasonló
Ha valakit érdekel, vigye. Én megjavíttatom, de akkor drágább lesz. Aki ért hozzá annak nem kell munkadíj pl.
Ejha, de tök jó ez a fórum; hogyha egy embernek valami gondja van, segítséget kér, akkor azt rögtön kinevetik, leoltják, beszólnak...stb. Ne értsétek félre, nem csak rátok értem, mert már számtalanszor tapasztaltam ezt. Ha visszaolvastok akkor a leveleim 90%-ára NEM ÉRKEZETT ÉRTELMES, SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZ. Egy fórum színvonalát mindenesetre nem az oldal szerkesztője határozza meg... picit legyünk már emberebbek... BOCSI!
és ennek ellenére így hírdeted a motort:

http://www.kepesmotor.hu/april...

?
Van vkinek 97esbe eladó km órája jutányos áron!?
Zotyavfr!

Nekem kéne!
Adj egy emailt, vagy MSN-t a részletek miatt!
SOS..
KÖszi
ejha, milyne hangja lehet már a lógó hengernek mikor húzza maga után a motor a thököly úton, mi?
Ha főtengelycsapágyas és lóg a henger, akkor ott tényleg nagy baj van.