Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

takaroggy már anyádba
hülyegyerek 28as karbi külső átmérője 42es
nem baj így tovább
42es? te nóóórmális vagy?:D
15ezer
Szívócsonk még minidg eladó 42mm belső átmérővel hibátlan állapot, repedés még véletlenül sincs rajta. Akinek kell írjon.
érdekelne ha jó, a 2005 be, mennyi?
képesmoptoron vannak eladóak...de ha felhívod mindet kérdzhetnél kormánykapcsoló után is höhö kéne egy baloldali x4
van eladó power szettem ha kell
:) de ezek 160-170 nel elmennek ugy tudom.... van aki XVIII kerületi itt közületek? Április 4 Szombat Citadella motoros találkozó!
Vaterán láttam lámpákat...
Van minden évjáratból 15 és 30 lovas. attól hogy 2005ös, még lehet benne power.
Azt mondod 6-ban 8000fölé nem pörög, és csak 140et megy. Az enyém gyári áttétellel 6ban 8000nél pont 120al megy :)
mobile.de
Helyi kpm be!
Hello!

Nincs vkinek 97es RS-re eladó elsőlámpa búrája?

Köszi
Hali most vettem nem rég egy 125 rs 2005 öst. 2005ös szériába télleg nincs alapból power?,és még anyit h a tietek menyit mennek?mert ez alig akar meni 140 et. 6dikba meg 8000 fordulat fölé már nem is akar menni. ha tudtok valamit irjatok köszi.
hmmm... Megkuksolom :)
Nem kell bele elem....
Szia! Digitkijelzőbe nem kell elem?
Amúgy a blokkja olyan, hogy megyek vele és néha előjön az a kopogás (olyan mintha nem robban be a hengerben a benzin, hanem átfordul és kész... veszt is a teljesítményből)... áh, egyre kétségbeesettebb vagyok
Hali!
Olyat szeretnék kérdezni, hogy valaki nemtud jó külföldi használt/új motorokat árusító weboldalakat?-mint a kepesmotor...-
digit kijelző valszeg behalt olyat nemtudomhonnan tudsz szerezni sztem 10-15ből megvan...
a blokkja meg ha kopog akkor az odavan...
nagyságrendileg 100ezer körül mozog a javítása...

csak amit elöttem irtak...Olcsó húsnak....
és mindíg az olcsóbb lesz a drgább...
Gondolom 190000FT os motorodnak rendezett adásvételije van...
valszeg a hátsó fékedben a dugattyúkat kikéne takaritani...
fékeztél és beszorúlt vmi kosz aztán nembirt visszamenni ennyi a magyarázat...
ezt a kuplungbogyós dolgot nemnagyonértem...valszeg vmi olcsó utángyártott szar volt aztán eddig birta...
De az a visszajelző is jelez vmi alapján.. mégpedig hogy kevés a benzin.. és ez érdekelne hogy ez hogy van megoldva benne
RS-ekben nincs benzinszintmérő, csak egy visszajelző van, hogy tankolj!