Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah, voltam szerelőnél a motorral. Azt mondta, hogy főtengelycsapágyas, és emiatt lóg a henger.
Meg tudja csinálni, csak nincs sok ideje ezért szét kéne szednem a mocit és csak a blokkot elvinni kézben.
Nem tudtok véletlen egy helyet ahol mindezt jutányos áron megcsinálnák? Egyáltalán kb. mennyibe kerülen? Köszi.
itt laksz mellettem
Én lőrinci vagyok. Imréről van a mostani motor! Ha szombatig valaki el tudja hallgatatni azt a fura hangot a motorból, akkor lehet mennék citadellára. Jó móka szokott lenni.
Schliemann! Fel lett ma adva a lánckerék, ha jó, akkor egy levélbe hajtsd bele a pénzt, 1 papír közé, hogy ne lássák(1000Ft, a postát állom), ha nem, akkor küld vissza nekem!
Nem érdekel valakit RX 125?
Ha igen olvasson be az RX 125-topicba...
Csók
Furat 60, löket 54,5 innen mehet a matek
Hali! Nincs valakinek eladó első féktárcsája a 3 küllős 25-ös rs felnijére?Vagy ha tudtok valakit.... valamit?Köszi
üdv:Zsoca
szerintetek ez hány ccm? POLINI
HENGERSZETT+H.FEJ APRILIA RS-RX 125 (ROTAX) D.60MM

ha ledöntöd peremig, nem kell szórakozni a mosásával...
sziasztok
160-as gumit lehet hátra tenni, és előre mennyi a max?
én is hírdettem 15ezer forintért.
Mivel lehet gumit lemosni, szépen tisztán tartani és ápolni?

Valami jó ötlet, házipraktika? :):):)
Köszi
letudod szedni,a motoros markolatokat direkt ugy adják a boltban is,hogy a jobbosnak nagyobb a belső átmérője(ha jólemlékszem 25mm)
tehát cserélhetö.
Hali!

Van valakinek valami fasza és eladó markolata és kormányvégsulya?

Ha uj markolatot veszek, akkor kell uj gázhúzó is?Vagy azt a régiről le tudom szedni?
Vagy hogy is van ez?
és merre szoktál mászkálni? én alacska fele lakom. szombaton lesz mocis találkozo citán nem jösz?
Szia! Én is 18. kerületi vagyok
akkor szopj le
mert ilyen kibaszott gyökér vagy
Hello

Ki / Kik hirdettek itt powert?
Kéne az egész szett!(motor,bowden, szelep, elektronika)

Irjatok ide, vagy MSN, vagy email a csabi00@citromail.hu-ra

Köszi
fáj
fáj az igazság?
nah 34-esé
úgy felbasztáél h. nem dj vel írtam