Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem 3 év alatt 1X se igazoltattak, pedig lassan 40000. km-ert tolom bele a gépbe. :)
*15 mázsa fát 70-ként
másik rs-el elég sok helyen voltam és egyszer se igazoltattak pedig nagyon sokszor találkoztam rendőrökkel
szval 0 annak az esélye h pont olyanba fussak aki igazoltatni fog
Attól függ hogy hol használod... Utcánkba is 3 éve nem láttam rendőrt. Bezzeg 2 hete meg itt állt meg a házunk előtt. Először: ugye nem hozzám jöttek? :D Dehát csak nincs rendszám... Na mind1 hazamentem, erre hallom hogy szomszédnak elakartak adni 156 mázsa fát 70-ként. Szóval nagy kő esett le a szívemről. (Igen mindehol betartom a 40-et és a vasúti átjárón is csak 30-al megyek ;) ) Ha valaki fát vásárol nagy tételbe kazincbarcikáról, vigyázzon! Nem csak szomszédomat, hanem haverom nagyapját is átakarták vágni! És állítólag nem csak itt vhelyen... Na de mit szerencsétlenkedek itt a fával? Ja, gondoltam hogy nem csak a garázst szépíti a motorod. :D
hát kimegyek a városból kis utcákon aztán lehet motorozni:D
amugy baszhatom a rendszámot mivel még járatós és 90 főlé nem tudok menni:D
nem fosol a zsernyákoktól én nem merek kimenni mondjuk azzal a rendszámmal mint a tiéd mindjárt más:D
nagy üzlet : megvetted magadnak olcsón--- szar volt---elakarod adni---és még hasznot is akarsz....grat grat de legalább ne írtad volna le ide sok ember szeme láttára hogy menyiért vetted és mi nyűgöd van vele.......
te nem lehetsz az emberem
nem a fórumos előéletről és gyerekkori sérelmeidről,hanem a hirdetésedről beszélünk.mondjuk te vagy azafajta ember akinek hiába..
Hát tényleg besz@rok tőletek, emberek . Mikor kérdezem, hogy kb. mennyi lehet javítani, ugattok, veritek a nyálatok, hogy hülyek vagyok és csak röhögtök, de segíteni nem tudtok. Mikor kiírok egy árat (amit gondolok és szerelőtől látatlanul, hallotak alapján megkreálok) egyből ugrotok... komolyan úgy veszem észre, hogy ti csak kötekedni tudtok. Felhívnám szíves figyelmeteket, hogy fórumokat nem ezért alkotnak. Egyáltalán nem ez volt a célja ennek az oldal megalkotójának, hogy ilyen (inkább nem írok ide semmit) azzal töltsék szabadidejük, hogy a fórumra feltévedő, tudatlan alakokat egyből leugassák. Ezt én személy szerint valamilyen fogyatékossági komplexusra vezetném vissza, minek következtében máshol nem tudtok érvényesülni, csak monitor mögül szapulni... és "ÉN VAGYOK A SZÁNALOM".

Köszönöm mindenkinek ezt a csodás 3 napot. Eddig bírtam! A viszont nem látásra!

A magasabb árat pedig ennyivel magyarázom: Ha bemész bármilyen üzletbe, nehogy azt hidd, hogy te full ügyes vagy, mert megvetted az X-Y terméket olcsón... hidd el, a boltos keresett rajtad! Kedves tudatlanok: EZ AZ ÜZLET!

Na sziasztok! Gyűlölhettek, szerethettek, leköphettek, átölelhettek... én ilyen vagyok és ilyen is akarok maradni!
ma is mentem 64km-t 2 hét és be lesz járatva:D
180 ér vetted 230 ér adnád 2 nap után ? mitcsináltál vele aranyat tömtél a tankba?

FIGYELEM: főtengely csapágyas, melynek javítása kb. 10ezer + 10ezer munkadíj.
ENNEK ELLENÉRE KIPRÓBÁLHATÓ.

20ezer? számolj még hozzá 50et
Én januárba vettem de azóta vagy 2x voltam kint vele...
Gondolom azóta is teljes mértékben betartad a szabályokat és nem mentél vele jogsi nélkül. :D
én már 8 hónapja megvettem:D
7-én rutin 16 vagy 21-én forgalmi
Jaja eddig kresz van meg, jövőhét csütörök rutin.
Hehe látom te is mostz nyomod az a1-et egy cipőben járunk nekem is még csak a kresz van meg de 15.én rutin ja és én már vettem mocct
Ha tényleg annyi baja van ami oda van írva+egy műszaki akkor tényleg, de ha 200 km után (vagy annyi se) fel kell újítani, akkor ott vagyok hogy jobban jártam volna egy drágábbal, mert a végén ugyanúgy kijönnék... (Mondjuk legalább tudom hogy mi jó benne. ) Lényegtelen, még van időm nézelődni...
Nem tudod ide leirni, hogy X ezer?

Mert akkor nem telefonálgatok fölöslegesen!

Egyenklőre csak informálódom!
Szóval, melyik mennyi lenne?
Állapotuk, szinük?
lényegtelen ez a pár dolog ha a motor fasza akkor megéri
Egyszóval "nagyon híg"...
Buktak vele, elhanyagolt szar....
lent van a telószámom hívj fel megbeszéljük
Kár. Na de sok balesetmenteset neki. Ebbe mennyi olcsó hús híg lé van? :D:D
ezt most vette meg haverom este már itt is lesz a motor