Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Petya!

Hát semmi xtra. meló megvan, ugyanott, ugyanaz. Volvo megvan, bár most várok egy leonra, ha összejön lecserélem. Amúgy minden ok, végre itt a jóidő :)
Szeva Jocirs!
Rég nem láttalak! Mi újság feléd?
Melo megy? Volvo? Néha látni vélem a verdádat, de aztán rájövök h nem te vagy :D
Aszalós Ádám
Dunakeszi, Határ u. 2. (azt hiszem :)
szar a szerelőd! ha veszel egy hengert, vagy ha perselyezed nem mindegy, hogy mennyire van illesztve pl. nekem úgy csinálták meg hogy megmérték a hengert és lám, nem akkora dugó kellett bele ami a hengerbe bele volt ütve. 30 (harminc!) km-t járattam az rs-t! és nem rgadt meg soha amíg nálam volt! és amit a Tyt is mond vidd el normális! szerelőhöz mert a karburálás sem mindegy!
Ha te kihozol szalonbol egy motort és megragad!akor visza viszed és megnézik mi faszért ragadt meg és ha olaj nélkül ment vagy hütés nem volt és a te hibád ak baszhatod !de egy uj motornál müködni kell mindenek elvileg! én vizpumpát vitem kicseréltetni mer csapágy szét hulot !kicseélte mentem 60 km megint beszart kicserélte megint utána megsült mert forditva rakták be azt oda mentünk mondtuk a faszinak hogy adja visza pénzt mer szarul végzik a szerelök a munkát ás ha van valami problémájuk akor feljelentjük hogy mien szar minöségü alkatrészt árulnak ami 2000 km ig se birja!
az utolsó elég hülye kérdés:D
Mer menyi idös az rsed? hogy enyi baja van meg hüvely meg dugo meg stb? van rá garancia nem? vagy ara nem válalnak semit ha megragad?
többet járattam, mint amennyit mentem vele
elfogom, muszáj lesz, tudsz vmi elérhetőséget adni?
nem úgy 950 km:D ősszl kapott új hüvelyt, dugót, járattam 900km-t megragadt. újabb dugócsere, megint járattam 950km-t megint megragadt.... többet nem viszem szerelőhöz....
eladó .125-ös.alu.gyári.
köszönöm az ajánlásod és a közbenjárásod miniby tényleg nagyon segítőkész volt és íme már van is hengerem:)úgyhogy nemsokára össze is áll a dolog:):):)
tartogasd inkább nekem:D
nem lehet hogy nálad is szarul van bekarburálva? Mert ha igen, akkor az ötödik új henger+dugót is belerakhatod, akkor is meg fog szorulni. Vidd már el Asziékhoz bazz :)
Nem hallod ahogy eldurvul a hangja?
Van hengerem
950 km alatt megint? mi faszt csinálsz te vele? fáradt olajal hajtod?
ma volt a napja h 950km-nél, elkezdtem cibálni a drága kis rs-emnek, és a jó édes kurva annyát 140km/h-nál megint beállt
3 küllős felnire való, első féktárcsát keresek!
erre terepre nem merészkednek ki szerencsére... pedig kb 15 km-re innen van egy wr450 és dr-z-s motoros zsaru azok elől nem tudnák meglépni terepen pláne simoval...
Vásárhely és Szeged között Nivával több rendőrt találsz földúton, mint aszfalton Skodát.
A legjobb az volt hogy elakadtak az udvaron. Aztán a szomszéd húzta ki, elment a telephelyre a traktorért. Meglátszik hogy lassan egy hete itton vok, nem nagyon beszéltem senkivel és szófosásom van minden értelmetlen meg talán értelmes dologról. xDXD
nekem eddig jogsim se volt és úgy csapattam 2évig mondjuk 90% terepen
barcikától vagy 20km-re lakok