Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó napot!
Az első lánckeréknél okádja a hajtómű olajat a blokk Valószínű, hogy van ott egy szimering, amit kinyomott....Valakinek volt már ilyesmi problémája? Kívülről tudom cserélni? Valaki tud segíteni?
Lényegtelen mien származásu a motor!

Nekem is ugyvan hogy 50 esként de bele van ütve vázba a cm 50 +közlekedés felügyeleti által kiadot papir hogy ekor és ekor it és itt készült a bevizsgálás és bentvan a központba hogy 50 es! igaz nem volt ocso de job mintha semi nem lene a zsebembe amivel tudom védeni magam
Szia! Olaszból behozott motor -- nem volt soha magyar forgalomban. Még így is cinkes a dolog?
Enyém elado
Ne tedd! Nincs 2 hete hogy leírtuk miért. Olvass vissza.
Sziasztok! Most készülök RS 125-öst venni 50-es papírokkal. Nektek mi a vélemyénetek erről? Okozhat gondokat? Minden tapasztalatra kiváncsi vagyok. Üdv.: András
ha a122 esre akkor nekem igen
Elöfordulhat az hogy ha egész télen állt a motor és semi benya ne mvolt bent akor letapadhatak a membránlapok és ezáltal nem akar indulni? csak mer miután kompreszorel bele fujok karbiba benziincsön keresztül pöcre indult!
CsabikaCBR sikerült postázni a fogaskereket, mert még nem érkezett meg...?!
na, végre valakinek megvan a motorja. Hallod! Kicsit vádligépet ne kerüld akkora ívben, me kilépsz abból a szegény csimmából tesa!
Valakinek megér egy jó Arrow cső 30 ezret?,írjon a robkaa46@vipmail.hu-ra
Főtengely szimering!
Srácok! Első szériás RS-re(Extrema széria) kéne nekem az a kis oldalsó idom, amin az index van, az a beömlőnek látszó kis idom! Ha valaki tud, ne fogja vissza magát!
Azthiszem a két kezedet összeteheted, és nem azért mert meglett a motor, hanem amit csináltál azután még szólt neked Ricsi! Sokkal jössz neki! Minnimum az, hogy kimész szurkolni!
ez igen, örülök h meglett...:) dettó ilyen az enyém is:)
sziasztok lenn egy nagy kérdésem. mitől lehet az hogy a blokk olajat ami a kuplung-nál van megette a motor kb 1000km alatt úgy hogy sehol sem folyt el az biztos. esetleg szimeringes vagy mi?
én vtam:Dvillogtam rád,azért nem mentem veled mert jött bnőm hozzám:D
ja tényleg, 2006tól rs-re van egy jobb oldalsó és 1 fejidomom,picit sérültek. pályán használtam őket. gyáriak. motort már eladtam, és elis felejtkeztem róuk, ha kell valakinek szóljon, ár: megegyezés szerint nem drágán:-D
helló sziasztok van aki imeri mocis vagy környéke?
én most jöttem haza mentem 60km-t a városba:D
Ma karcagon egy keresztezödésbe utolért egy fekete RS mondom intek neki h álljunk meg a mol kútnál de akkorára lekanyarodott a tüzoltóság fele...legközelebb ha összefutunk megállhatna...unom már hogy állandóan egyedül motorozok...
A hátsó pályaidom (faridom) milyen árban van az új RS-re?
én is mennék :)
1 jelentkezés itt! de majd felhívlak a részuletekért vmikor