Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mega enyémis elado!
Na a szombat már nem hangzik olyan rosszul. Akkor majd látjuk egymást és remélem h nemcsak a hátadat...
Sajnos az enyém is eladó, költségmentes motor de családi okok miatt meg kell válnom tőle
menyiér adnád el a motorod?
Az lehet.. Én meg azt hiszem apám nálatok dolgozik, vagyis faterodnak is szállít :) Ha jó lesz a motorod, majd gurulhatnánk
Magyar001 ma megint Karcagon vtál?a motort láttam
köszi
Elküldtem ha minden igaz, remélem tudsz vele kezdeni valamit!
én meg sztem téged láttalak... az új tesco körforgalomnál...? te jöttél befelé, én mentem kifelé Hatvanból...
de baszottul sajnálom h meghalt az rs-em ilyen alkalomkor nagyon szívesen elmennék nagyon sokat szívok már...
én se találtam magamtól...itt linkelte vki nekem is be, pár hónapja
szép amotorod pezzy :D tudnál képeket küldeni még mcbottys@citromail.hu :D .. azabaj h lehet csak jövő tavasz lessz a motorbol :( deazért lehet h érdekelne:D (remélem összejön) a papirok nemérintenek mert még 15vagyok :$
http://data.hu/get/1358729/apr...
itt a rotax 122-es blokk német/angol
nemtaláltam meg így feltöltöttem a data-ra
sziasztok bocs hogy hozzátok írok!én pegaso hoz keresek alkatrészeket hengert dugot győrőt tömiéseket!meg ieneket!ha valaki tud segiteni aszt meg köszönöm:D
kedvem az van :D csak meg kel keresni :D kis türelmet ....
Azt a gép könyvet nincs kedved be linkelni valahova mert nekem is jól jöne.Köszike.
Köszi Jamal akkor sajna szerelni kel ...van gépkönyvem szal már csak idő kérdése és remélem h igazad van :D
de ti nem hallatok kattanást indításkor ? azért gondoltam h relé... de lehet eddig is kattant csak mivel jó volt az önindító így ahogy rátekert nem hallottam ... ezer köszi mégegyszer
Csááá

Nekem volt hasonló. Szénkefék szartak be.. Bő 100 FT-os tétel... szóval érdemes megnézni
VALAKI SEGÍTSEN!
Ma be akartam indítani az RS-t, erre nyomom az öndindító gombot , csak egy kattanás hallatszik a reléből, de az önindító nem megy.... új aksival is próbáltam de ugyanez.... nemtom lehet a relém megadta magát ? vagy az öndindítóval lehet valami ? Ha valakinek volt már hasonló jellegű problémája az helpeljen légyszi
1 kép van rollad vegyél fel msnen és elküldöm
Én Rs-em is eladó lesz! Ha valakit érdekel! Jó Motor jó áron!
És még jólis néz ki
STRAPeti csinálta a képeket. Rólad nem tudom hogy van-e. Nekem sincs meg az összes.
MotoGp46 csinált fotókat. Neki tuti van rólad. Elvileg úgy volt h felrakja tnap este. De amint láttod még eddig semmi.....
ki csinálta a ringes fotókat rólad? nem rakta fel valahova?
Mailben írj Gezar

Dna: hát most egy kis időre igen =( de ez hosszú
Mennyiért kb.?