Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áááááááááááááááá... shit.. addigra nem lesz kész a motorom vagy ha kész is lesz akkor esélyem nincs bejáratni 13.-áig Lehetséges hogy lesz még ilyen RS125-ös okosság a ringen 10 000-ért?
És akkor még valami!
Április 4-5-én Szezonnyitó DUNLOP TROPHY MAGYAR BAJNOKSÁG a Hungaroringen. Köztük 125-ös is! A belépés ingyenes, a boxoknál lehet mászkálni. Részletes időterv hamarosan az oldalamon is lesz (www.bielrichard.gportal.hu), addig is a www.brorganisation.hu oldalon kell keresgélni.

És a LEGFONTOSABB!
Április 13-án az ASZALÓS APRILIA ISKOLA is megnyítja kapuit és az első iskolás napon, nem tartunk oktatást hanem szabad motorozás lesz. Úgyhogy várunk mindenkit a HUNGARORING aszfaltcsíkjára. Este 6-tól sötétedésig (max.8ig) lehetünk a pályán, és aki RS 125-össel jön a teljes pályadíj 10000 ft ! Nagymotorokat nem akarunk felengedni, illetve csak kis létszámmal, szóval a zümmögőké a terep!

Infókat tőlem kérhettek: 06308519052
Mi a jó gumma?
Hát az Alpok-Adria mezőnyéből kiindulva a Pirelli és a Dunlop. A többi az csak próbálja elérni ezt a szintet.
Dunlopból volt a D208GP, ennek lett az utódja a D209 GP.
Pirelliből meg volt a Dragon Super Corsa, ennek pedig a Diablo Super Corsa lett az utódja.
A D208 GP szinte teljesen kikopott ebből a méretből. A D209 GP van, rendelhető újba is, használt pedig nálam van bőven :)
A Pirelliből a Dragon szerintem ugyanúgy ki fog kopni mint a D208 GP. Tavaly még volt az Alpok-Adriásoknak, idén már nem hiszem. Ott a Diablo a jelen, azzal mentek már tavaly is többen. Abból is van 1-2 garnitúra készleten, 30000 ft a garnitúra ára!

A metzelernek már nincs jó pályagumija ilyen méretben a continental pedig sztem nem érte el ezt a szintet (nagyméretű gumi tapasztalatok alapján). A Michelint Pilot sportját meg használták nálunk, majd jól szájraestek vele és akkor elment a kedve tőle. Amikor a Dunlop még bőven fog a Michelin elengedett.

Szóval nálam 1. Dunlop, 2. Pirelli, 3. többi

És mint említettem, Dunlop és Pirelli garnitúrám van!
Ja és van egy vacsi új PUMA 1000 csizma 43-as méret, fekete-fehér színben full perforált 70000 ft-ért. 06308519052
Üdv mindenkinek...
- Dunlop D209 GP garnitúra gumi 25000 ft-ért eladó. Pályán használt, de pályára és utcára egyaránt a legjobb gumi (nekem sem volt még soha új gumim) (1.kép)

- aztán van a régi fajta RS-re egy kis díszítő elem. felső villahídra és a műszerfalra carbon borítás. Darabja 5000 Ft, kettő együtt 9000 Ft. (2.kép)

- Vannak pályaidomok is mind a régi mind az új RS-re. Vannak törött javított idomok és vannak zsír új darabok is. Hívj és megbeszéljük! (3.kép)

- Felnicsík minden színben és méretben, akár kis feliratokkal kiegészítve. 1500 ft-tól (4.kép)

- Új Rs-re komplett matricaszett, illetve igény szerint 1-1 része is megoldható. A teljes szett ára 30000 Ft (5.kép)

- és van 2 db RS hátsó gátlóm, az egyik a hagyományos 25000 ft-ért, a másik egy SP gázos gyári RS gátló 40000 ft-ért.

ÉRDEKLŐDNI ELSŐSORBAN TELEFONON: 06308519052
EMAIL JÖHET, DE NEM OLVASOM MINDEN NAP, MINT AHOGY A FÓRUMOT SEM.

SZÉP NAPOT ÉS BALESETMENTES KÖZLEKEDÉST!
Helló Tukirs125!
Én Basticz Marci-tól vettem a Rotax 122-es hengert és a bele való wössner dugót is!
Nagyon segítőkész, próbáld meg tőle!
Remélem nem fog haragudni, hogy megadom a címét!
a címe: bakonymotor@gmail.com
De néha néha szokott ide a fórumra is írni!
Remélem tudtam segíteni!
azt nyögd már ki, honnan tudtátok hol a motor? :)
amúgy gratula :) Örülök neki h meglett!
úgy lett meg h láttam egy hirdetést itt sportmotoron h van egy roncs és adrenalin szint felment agyam kikapcsolt és hirtelen a rendőrségre szaladtam akik elővették Ricsit, aztán végül is egy véletlen folyamán Ricsi megtudta h hol van a motorom és szólt nekem h egy ilyen feljelentést mint ellene tettem tehetnék.... és Őt hívogatták kihallgatni, és elmondta amit tud..... nem tudom hogy megköszönni. ha valaki feljelent és hozzád járkálnak a rendőrök, majd te szólnál annak aki feljelentett, h tudsz segíteni?... gondolj bele magadba és azért be kell vallani h nem mindenki tette volna ezt azonnal sztem nagy része az embereknek csak szidott volna és nem foglalkozott volna vele. amúgy egy tanyán lett meg szolnok megyében kb 30 km -re ahonnan elvitték.
Gratula hozzá! sztem én agyérgörcsben elhaláloznék ha az enyémet ellopnák...ja és hogy lett meg?
Örülök hogy meg lett a mocid! :)
május 1-re újra fasza lesz:)
Na végre valami pozitívum is. Leírnád pontosabban hogy mi történt. Hogyan találtátok meg stb ...
sziasztok

122 es rotax hengert keresnék a mocimhoz de sehol nem találok remélem tudtok segíteni köszön előre is
Sziasztok!
ezúton szeretnék köszönetet mondani BIEL RICSINEK, és egyúttal bocsánatot is szeretnék kérni amiért augusztus vége fele megvádoltam Őt..... aztán nagy fordulat lett az ügyben..... Ő hallott valami olyat amiről úgy gondolta hogy tudnom kell róla és elmondta, ezért meglett a motorom (2006-os fehér Rs.) KÖSZÖNÖM! nem kellett volna neki szólnia mert ocsmány dolgot csináltam. egyébként a motor nagyjából egyben "került" elő, pár sérülés van rajta a jobb oldalán amiből arra következtetek h elestek vele, a gyújtása ki van törve és a legkisebb problémája hogy tiszta madárürülék... (rendszám nincs rajta)
Köszönöm szépen Ricsi! holnapra sok sikert kívánok!
Emiatt ne aggódj, tankolni fogom tudni :) Lehet el is megyek dolgozni suli mellett... Megéri :D
Az baj! Cseréld ki, mert majd összeba***sza a féket, és majd elég kaki lesz...
csak akkor vegyél rs-t ha tudod majd tankolni de lehet hogy csak nálam van az hogy 10 liter / 100 km vegyes használatba jah és ott van a meghibásodások is meg az olaj azt is nagyon szereti szóval alapjáraton ha figyelve van rá és megkapja azt amit szeretne és nincs hidegen gyilkolva akkor nagyon jó motor
más: ha a bal oldali teleszkopomon olaj van az baj? a szimering nem jó esetleg?
Szóval kotla gumma?
Akkor az is kilőve!
Pirelli Dragon?
Vagy mi a jó gumma?
Michelin és Bridgheston nem kell!
Dunlop,Metzeller :D , Pirelli!
így igaz
Jólvan, ez lesz. :)
Még annyi kérdésem lenne, hogy vmi tapasztalat az RS-ekről?
Sokan szidják h olasz szar így meg úgy, de úgy tudom, hogyha van benzin, olaj, meg a karbi jól be van állítva, nem lesz gáz.
szar csúszós gumi
Amúgy komolyra fordítva a szót.. ugye alap hogy a lehető legfiatalabb.. de abszolút az dönt hogy mennyire volt karbantartva.. lehet hogy egy 2005-ös szart se ér olyan hugy állapotban van ezzel ellentétben egy sokkal régebbi mittomén 95-ös is simán lehet penge állapotban. Menj el nézd meg és csak az alapján tudsz dönteni..
Ok, azért kösz JAMAL :D 2008-as nemfog sikerülni xD
Szevasztok!
Mi a véleményetek a Continental Conti Sport Attack-ról?
Valaki használt már ilyen gummát?
Szerintem mindenki a lehető legfiatalabb évjáratot szeretné.. szóval ebben a kérdésben a pénztárcád szab határt.. ha én azt mondom hogy vedd meg a 2008-as rs-t nem hiszem hogy megveszed.. bár ki tudja