Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, nekem is csak annyi a bajom a Ninja 250 r-el, hogy nagyon nem tetszik, ahogy kinéz, amúgy sokkal logikusabb választás lenne arra, amire nekem kéne. De ha azt mondjátok, h az RS sem kényelmetlen, akkor nem lesz gáz remélem.
Budapest Debrecen motorozásra ne RS-t vegyél.. szerintem 4T és minimum 250-est és az nem fog olyan sokat fogyasztani 90-100-nál és szerintem meghibásodása se nagyon lesz.
Az RS nem arra valo, hogy nagy tavolsagokat tegyel meg vele. Azzal palyazni kell, turazni sokkal jobb a kawa.
ha szériába meghagyod akkor 6liter körül lesz utazóba
kényelmes
az új ninja kinézetre nagyon ocsmány nehogy olyat vegyél:D
Igen, pont a Ninja lenne a másik jelölt!
Sokkal nagyobbra nem nagyon akarok ülni kezdésnek. Az Aprilia meg azért, meg egyszerűen nagyon tetszik, meg teljesítményben papíron ez sem gyengébb a Kawasakinál.

Igazából tudom, hogy más-más a két gép teljesen, valószínűleg a kényelmi szempont fog dönteni, de ha azt mondjátok, hogy ki lehet bírni az Aprilian is hosszabb távon, akkor rs lesz belőle.
250 es ninja és kész
vagy vannak oylan 600as sportmocik is amiknek az a kw van beírva
A korl. jogsid van....Miért pont 125-s gépet akarsz?Miért nem pl egy 250-et?
Sziasztok!
Teljesen kezdő vagyok, 19 éves A korl. jogsival. A nagyon-nagyon közeli jövőben tervezem új motor vásárlását és igazából két jelölt van. Az egyik az RS 125. Kb. szerelem első látásra, csak a fogyasztás, meg a kényelem tántoríthat el mellőle (lehet, h az sem). Főleg persze közúti használatra kéne, nem pályára, de gyakran hosszú távra. (Budapest-Debrecen, meg hasonlók).

Szóval a kérdésem az lenne, hogy:
-egy nyugis tempót motorozva (90-110) belül tartató-e a fogyasztás 6 literen?
-hosszú távon mennyire kényelmes a motor, nektek milyen tapasztalataitok vannak, mennyit lehet rajta egy huzamban lenyomni?

Újat vennék, szóval igazából a 2006 utáni gépre vonatkoznak a fenti kérdéseim.

Segítségeteket előre is köszönöm!
Valainek power set?
15papír
0630/6963423 du 5től vagyok elérhető
ó köszike
egyébként mindent megtalálsz a www.posta.hu-n
Szolgáltatástól függően a magyar posta csomagdíja 1600 és 1850 ft között van kb.
nemtudjátok mennyibe van elküldeni egy gumit pár megyével arrébb magyar postával vagy mittudomén...
Írj mailt italmondoéknak.
Cserélt már valaki fötengely csapágyat rs be?
felhívod a pinkmotorst és megkérdezed telefonon h mennyi az ára nem olyan bonyolult
Annyira nem bonyolult, hogy ne lehessen megcsinálni. Vegyél fel msn-re elmondok mindent.
Sztem is.
De az évjárat az mindegy?
94es jo az én 97esembe, vajon?
RS km spirál van többféle...
Én a fémházast meg a műanyagházast ismerem....
sztem a tiednek fémházasnak kell lennie!
Őőő asszem pinken külön le kell tölteni az árlistát valahonnan, az italmondod meg fel kell hívni, az oldalon nincs kiírva szinte semmi!
zeket néztem énis! italmondon nemtaláltam egyéltalán! Pinken meg nincsenek árak
Hy! tud valaki valami oldalt ahonan lehet rendelni rs-be mito-ba dugot!
Tomi55!
Le tudnád irni hogyan megy a renszámoztatás nem kell részletesen csak nagy vonalakba hova kell menni és mennyit kell ott fizetni jah és úgy hallotam hogy vannak olyan irodák akik ezzel foglalkoznak hogy rendszámoztatnak is nagyon drágák mert gondolkodtam azon hogy inkább beviszem a papirjait és ők megcsinálják szerinted megéri?
üdv