Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyszer szeretném lerakni a térdem 100felett. Mert az ilyen aldi ring szerű helyeken max 40-50 kmh a kanyar :)
mondjuk ennek következménye, hogy bőrgatya, vagy olyan nadrág legyen rajtad, amin elő van készítve a koptató helye.
térdkoptató nem árt hozzá, a többi nem lényeg.
De az a lényeg, hogy le lehet rakni a térded bármilyen gagyibb gatyóban nem?
Nem kell ahhoz 100 000Ft-ot bőrgatya!
Jaaa bocs kicsit félreértelmeztem!
Az idomcsavart meg ne koptassuk, mert az nem tetszene senkinek sem szerintem!
Bocs
-Senki nem mondta, hogy az RS125 motorkerékpár lábtartójáról van szó
- az egész egy fiktív dolog, írhattam volna azt is hogy "ha 16 éves vagy, és úgy szeretnél tenni, mintha leérne a dob, idomcsavar, középsztender, oldaldoboz, hurkasütő, stb"
Na srácok, aki nekem beszikráztatja a koptatót a lábtartómon annak odaadom a mocit!
Nekem az előző tulaj kicserélte Alura!
Amíg benne a koptató csavar addig szikrázik.... te pöcs..
de a jogon a bak már igen :D kellene egy bak az rs re is
az kopik :D
Lábtartó se szikrázik....
úgy utálltam a kémiát :D szerencse h. jövőre már nincs ....
Ha 16 éves vagy, és úgy akarsz tenni, mintha a lábtartót karcolnád le a vasról :D
Látványos tud lenni, de én nem szánok rá ennyi pénzt. Majd ha gazdag leszek Addig bőven ellátja feladatát a shoxos műanyag koptató.
a titán nem olcsó cucc.

Ezek lemaradtak az előbb!
Rakjatok bele 5-6 db csavart aztán késsz!
Minek Titán, meg ilyesmi dolog?
A magnézium nem szikrázik, ha jártál volna kémiaórára , csak ha meggyujtják És erős vakító lángal ég
elkérik az árát egy kis szikráért
Neten is találsz többfélét. De a titáncsavaros az 10 körül, a komplett titánborítású meg jóval 10e felett.
Üdv!
Köszi szépen a segítséget!
MAjd ha már jobb idő lessz akkor majd próbálkozom, mert most nem olyan biztonságos!
Majd ha már fasza meleg lessz az aszfalt!
Randy jöttök a Komáromi találkozóra?
KÖSZI A SEGÍTSÉGET!
nem kevés hehe am majd ha arra járok :D megkérdezem addig jó ez a fos műanyag:D
Mert azon már van elég "plusz pénz"
ha márkakereskedésben megrendelsz egy cuccot, azért nem fognak plusz pénzt elkérni...
Fogod, és a kanyarban az ülésről is lecsúszol oldalra félseggel lógj be a kanyar belső íve felé, és onnantól kb. 40°ba kitolod a térded, és a többi a döntéstől függ...
Sok sikert.
Óvatosan!
embereim megtanitanak teged add meg a szamod!