Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem volt az olasz papirján 11 kw van szal nincs para
honda cg125 aranyos leszek rajta:D
hát én is csak 1szer megyek nincs időm bemenni szolnokra még vagy 3-szor:D
amugy nyugodtan mehetsz majd azzal a papírral amit adnak az okmányirodába ha elkezdene kötekedni a rendőr akkor is baszhatná mert mire feljelentene vagy bármilyen eljárást indítana rég a zsebedbe lesz a jogsi
ezt ők is tudják szval hidd el nem baszogatnak érte, énse fogom kivárni azt az 1-2 hetet
Nem volt még Mo.-on forgalomba helyezve?
milyen motoron vizsgázol? én honda lead-en 100ccm is kis méregzsák
rutinon is csak 1szer voltam látta hogy megy mondta hogy szerdán 11-re kérdeztem a forgalmat mondta kimegyünk vagy háromszor azt szevasz szal elég laza de nem bánom már én is alig birom ki várni plusz mire ki küldik 1 hét meg a rendszám csináltatás is 1 hét szal messze van még a vége
75/72, egy kép... Amikor megnéztem hogy mit rontottam el... Az oktatóm kirhögött hogy felidegeltem magam rajta, nem hogy örülnék hogy átmentem. De akkoris így benmézni valamit... xDXD A lényeg hogy megvan. Autókreszre se tanultam, meg erre se, valakit mindig kellett "tanítani". Sztem eléggé jól bevágtam anno, na meg ha valami nem jut eszembe mindig megnézem. (Bárcsak be is tudnék tartani minden szabályt. )
jó neked
nekem vasárnap lesz az első rutin +1hét még a vizsga
akkor forgalom +vizsga sose lesz meg a jogsi:D
Szerintem egy parkolóban nem igazán tudhatod meg h hol bizonytalan már a tapadás.
nekem 75p./73p. én magam se hittem el pedig semmit nem tanultam rá, holnap rutin vizsga jövő hét szerda forgalom és már megyünk is rendszámoztatni
d207 el én is leraktam :D tanusíthatom ... úgy volt h. euroringen, elősször ment előttem 900as ciberkével+slick én meg mentem utánna (,,húzott)" d207 el és olyan szépen felavattam a kis műanyagot :D
Majdnem hibátlan kreszvizsga... 1szóval 1-el közelebb hogy lábon hozom majd haza a jövendőbelit. Itthon a mai vizsgám után döbbentek rá hogy képtelenség a motorozásról lebeszélni.
A d208 egész jó gumi, én azzal raktam le a térdem, és közel sem pályaminőségű helyeken. Sikerült már térdelni kamionparkolóban, profi udvarban, aldi parkolóban. Teljesen ledöntve azért bizonytalan egy picit, de szerintem korrekt gumi! 17600km van a gépemben, és még a gyári d208 van rajta! Az első még elmenne viszonylag sokat, a hátsó az cserés, de valszeg párban fogom cserélni, mert kockás már az első is..
Nemhogy d208-cal de még d207-tel is bőven le lehet rakni. Legalább is kecsóringen tuti. Amúgy meg nem a térdkoptató a fő hanem h gyors legyél...
én benne vagyok! :)
meg egy jó gumi
a d208-al leraktad?
gyertek majd Hungaroringre!
lesz majd Aprilia-s délutáni motorozgatás...csak RS 125 15-20an!
Legjobb esti elfoglaltság és 10000FT vagy az alatt lesz!
részletek majd késöbb!
remélem lesz új gumma azt elnézek arra
célegyenes végén ha ügyes vagy 120-130-al is be tudod venni de 100 al tuti
100kmh felett? :D
Bármilyen gatyában lerakhatod a térded, ha mindkettőt, akkor lehet, hogy még fizetnek is érte!
:)
kecsoring-en 1000ft-ért leteheted a térdedet:D