Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csodálkoztam is, hogy tuningot "osztottad", vagyis az álneved. Ahogy emlékeztem rád, jó gyerek voltál/vagy, nem is értettem mi a feszkó.
Hali:Érdeklődnék mint kezdő Apriliás mazsola.Mi a különbség az rs 125 Extrema az rs 125 Replica és az rs 125 között.Köszönöm a választ előre is.
sőt még ilyet is vezethetsz
A1- jogsival vezethetek rs 125-t?
én itt vagyok még csak a háttérből figyelem a beszélgetést és az osztást
Valaki nagyon rá ér kamu nickeket csinálni és írkálni .....
hali!

egy kedves baratom irt az imént,hogy valaki viccesnek gondolta magát és a nevemben irt csunyaságokat pár nappal ezelött.(ami utobb kiderült nem sikerült,mivel igy nézett ki a "nevem" valahogy---- Matt_RS^125^)
Üzenem neki,hogy ha öt ez teszi boldoggá akkor csinálja. Egyébként meg egy Honda Civic boldog tulajdonosa vagyok és ezt a forumot már nem látogattam már vagy 1 éve. Aki ismer vagy emlékszik rám az meg tudja,hogy nem vagyok ilyen egyébként se. Bence,Tyt,Jamal... most végig se lapoztam ki aktiv még közülük. Na mind1 is.
Ráadásul a motorom lassan egy éve áll,mert 3 helyröl lett megrendelve hozzá tömités(Pécs,Kecskemét,Kaposvár) és sehonnan se jött meg...

nah peace
direkt csinálod?
Üdv ismét!
Kicseréltem a gyertyámat!
B10EG volt benne, és most BR10EG!
MI a különbség a két gyertya között?
BR10EG az Racing-es?
De most akkor A1-es jogsival vezethetem az rs 125-t?
ennél jobb az ami nekem eladó-... vedd meg tőllem olcsópénzért
Ez joféle gumi?
Köszi az infót srácok!
Silikonnal meg semmi féle képpen nem kentem volna be! ( Annyira még talánnem vagyok hülye!) De akkor ha lemosom és felpuhul a gumi, annak milyen hátránya lehet?
Hamar lemorzsolódik, vagy micsoda?
THX
én csak odaadtam a forgalmit aztán vártam vagyis most is várok rá
Bence akkor tudod miről beszélek?
köszi geri
nekem csak fél évbe
Frici grt....
ja és ma Sikeres forgalmi vizsgát tetteM B kategóriábam háhhhh végre
pontosan erről beszélek mito..... a központi okmányiroda tudja átírni a kw-ot....
Mert valaha valaki foglalkozott a motor teljesítményével? Én sokáig jártam, és sokat 125-ös AF1 -el, soha, senki meg nem krédezte, hogy az A1-es jogsimhoz (akkor már volt 11kW-os felső korlát, 2001-es az A1-em) a motor nem túlzás-e. Sose kérdezte senki, hogy miért is nincs kitöltve a teljesítmény rovat a forgalmiban! Szerintem örülnek, hogy van A1-es jogsid, és kész!
a blokk középnél van az olajfolt, ezek szerint az egész blokkot ki kell vennem!? itt: https://www.apriliayorkshire.c...
én is ezt tettem... de egész nyárba került ez a fojtogatás, vizsgáztatás.....
nem akarok hülyeséget mondani de 50 körül cakk pakk
legegyszerűbb az hogy Ultrás vízzel meg egy körömkefével lesúrolod...
bármi foltbenzint vagy benzin használsz az marja a gumit és megnyúlik, bepuhul ott a gumi...