Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már jópár éve volt annak hogy Mitogeritől megvettem a magyarországon nemtudom mikor forgalomba helyezett motort és elmentem egy csókához és 30pénz volt az iratok intézése...
Sárga színből piros lett a forgalmiba és 21ről 11kw
Hosuba garázsnak a teljesítménymérésével kitörölhettem volna a seggem, a Motorrad csinált volna olyat hogy lefolytják, teljesítménymérés, és utánna a papirral elintézték volna de az 60pénz lett volna akkor!
Amúgy full hiteles a dolog mert nemcsak a forgalmiba lett 11kw hanem a központi okmányiroda adatlapján v
bármikor visszanézték volna akkor 11kw...ennyi Magyarország
Koszonom a gyors valaszokat!

Udv!
Tömítéskészletet itt kérdezd meg www.italmondo.hu , mivel EXTREMA gondolom Rotax 123-as a blokk írd le nekik ezt is!
Ha jól tudom 5000 Ft körül van a készlet...de nem biztos....
Ha 11kw van a forgalmiba akkor igen ha több akkor nem!
Akkor A1-elvezethetek aprilia rs 125-t?
ez !
Milyen szennyeződés van a gumidon?
Ha természetes jellegű, sár, kosz, ilyesmi, azt egy egyszerű kissöprűvel lesöpröd, aztán vizes ronggyal áttörlöd.
Ha olajos jellegű a cucc, lehet használni foltbenzint (saját felelősségre!). Nekem a futurán volt olyen hogy engedett az olajtartály, ezért tiszta olaj lett a hátsó gumim. Az első gumim is kapott olajat, mert állandóan eresztett az első teló. Én ezeket benzinnel mostam le, de nem tudom mennyire árt neki.

A többi szarság takarításra nem jó! Gumiápoló nem hülyeség, de az nem viszi le a koszt, csak ad egy kis színt a guminak, sok értelme nincs szvsz. Szilikont még véletlen se fújj a gumira, mert az első féktávon pofára esés lesz!
+d208ból van rr is ha jól tudom
D 207, D208, vannak a Gp-k is D 209 Gp és az F-es széria. Válogathatsz bőven
Már hogy hogyan hányas?
Arra hogy ne bazd el Melyik oldalt szeded szét a kuplungoldalit?
attól függ hányas?
Fújd be szilikonnal akkor fényes lesz. Hagy csússzón
Nkeme van olcson főtengely csapágyam meg főtengely szimeringem. Hivjál fel 06-20-231-58 Zsíj új koyo ára 5500ft ez a 4 cucc
Hy! Dunlop sportmaxx az joféle gumi?
Utána pedig lefojtom 11 kw-ra megkapom a forgalmit mikor hazaérek leveszem a fojtást és kész? Mehetnék A1-el rs125-el?
Sziasztok!

Aprilia RS 125 Extrema 95-os evjarathoz kellene tomites keszlet meg fotengely csapagy. Ilyeneket hol lehet vasarolni?
Elore is koszike!
így van.
Ha úgy van a motor hogy olasz papírokkal van akkor még magyarországon nincs forgalomba!
Igaz?
én ezt olvastam. Az igazság valahol odaát van a másik oldalon.
rosszul tudod
nekem is át lett írva.
tudtommal JELENLEG nincs átirogatás, hiába fojtatod le, stb.
Ami 1x. bekerült a forgalmiba, AZ MARAD benne. Lehet régebben volt ilyen kenőpénzes dolog, de ma már nincs.
Egyetlen megoldás, ha még nem volt forgalomba helyezve.
Aprilia power szett eladó!
17ezer ft.

Hétközben csak délután 5 után vagyok elérhető!
0630/6963423
Frici és ez hány k volt hogy megcsináld?
De mi baja lehet aguminak tőle?
Kirepedezik, vagy mi?
Vagy el kezd málni?