Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze, hogy rá lehet ha a rendőrnek van esze rájön elég megnézni az első tárcsafék elhelyezését más oldalon van az 50esé mint a 125ösé asszem 50esnek ha rajta ülsz akkor bal 125ösnek jobb oldalon van.
Sziasztok, lenne egy kérdésem, az uj rs 125 és az rs 50 külsöre méretekben sokban különbözik, a 125ösre rálehet még fogni h 50es? köszi elöre is!
jahh
jaj bocs, csak most nézem h neked nem az a szívócsonk kell :)
de akkor van egy eladó 28as dellortora való szívócsonkom
ha kell valakinek akkor szóljon!
üdv!
Nekem nem ez kell hanem ami a karbi és a levegőzűrő doboz között van...azért thx
Szia!
Ha rs-re és 28as dellortora kell akkor nekem van egy eladó!
Nézd az aprómban!
Robka ha vagy feljöhetnél MSN-re.
Hello Érdeklődnék h valakinek lenne-e 95-ös rs-re tükrötök lehetőleg mind 2 oldalra ! Előre is köszi
egészségére
így lettem motoros: volt egy yamaha aeroxom meg honda cbr 125 rr em amit 3 hetig nyuztam most hozatok valami allat gepet de nekem nem valami lomha lesz. eladtattam a cbrt nekem izmos motor kell nem lomha am ha mercedes sajnos nem gyart motorot bmw vel nem szurtak meg ke a szemem de nekem akkor is a legjobb motor kell elem vilagi eletem mer me ne tennem?! imadom a motorokat imadom a hangjukat es imadom amikor 300 al megyek mert mert ne tennem? gyurok ezerrel amikor csak tudok edzek edzek edzek hisz az elet ebbol all h az eros marad a gyenge megy ahova akar
egyéb közölnivalók, legjobb köridők, eredmények, MSN, ICQ, stb.: "ki a legnagyobb gengszer a vidéken?":D

tisztes cigany legeny vagyok, elem eletem;)


ismét értelmes leírás magárólXD
most látom hogy majdnem ugyanolyan a motorunk
Normális!
Szerintetek az normális ha vegyes használatba 8-9lityó benzint nyel 34 karbival meg fuvoka se gyári szerintem, azért elég rendesen beránt 1-esbe mikor kinyit a power
üdv
Valaki tudna nekem adni egy linket ahol tudok a karburátor meg a levegőszűrődoboz közti szívócsonkot rendelni?

Köszi
Köszi szépen!
tuning jarjal gyurni meg szoliba ha azt akarod h nezzel ki valahogy hidd el h itt leszar mindenki sekit nem erdekelsz de en beveszlek a csapatomba es megyunk bulizni ne felj!
én eddig úgy tudtam, hogy az RS50be nincs power szelep
http://www.expressz.hu/auto/mo...

Ez miez? full kamu a leirás!
Üdv!
Nem nézte egyikőtök sem a Shox Holister nevű bőrcuccot?
Milyen árban van, és hogy néz ki?
Már bielék faszát is szopod?
Hello. Bátyádnak nem kell a hütő? 9-be odaadom zsir jo semmi baja
köszi
tesód szombaton kint lesz?