Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is 97-es az RS-em!
Ha tudok akkor sagítek!
Az MSN címem az adatlapomon!
Szevasztok!
Adsz emailt vagy msnt?
Privátban akarok kérdezni!

Köszi
A powerben lehet, h tudok segíteni azzal én is szarakodtam egy keveset...
Hello!


Ki nagycsászár 97-es RSben?
Lenne pár kérdésem power és km spirál ügyben!
Nagy szükségem lenne rá!
Fontos!

Légyszi irjon ide, vagy emailben, vagy MSNen a csabi00@citromail.hu-ra.

KÖszi
Üdv!
Most dumáltam egyik haverommal, és ő mondta, hogy nem igazán tesz jót a mocinak, hogy ma motorfékkel is fékezem!
Például visszaváltásnál mindíg szoktam húzni egy kis gázt, hogy legyen kenése, és utána engedem rá a kuplungot!
Szóval gázzal váltok vissza!
Mi baja lessz a mocinak?
Mindíg így fékeztem eddig vele!
Valaki aki bűvölt már elsőtelót jelentkezzen már legyen olyan kedves...
Ja oks! Köszi az infót!
Szóval akkor jó gyertyát vettem bele!
Köszi a segítséget!
Halihó!
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy az első teleszkóprugónak van valami mérete vagy mindegyikben ugyan akkora van?
Meg az első kerékcsapágy méretét is...pls.
Köszi
nekem meg az apriliámban nem volt beírva semmi átiratáskor kérdezte a csaj az ocsmányirodában hogy hány kw? mondom 11! ennyi.
Sziasztok! Látom sokakat foglalkoztat az A1 - 11kW-os dolog. Nekem 2 RS-em volt. Egyik 21 a másik 17 kW-os volt. Mindkettővel volt sajnos balesetes dolgom, hozzáteszem nem az én hibámból. Se rendőr, se helyszínelő, se a biztosító sosem foglalkozott hogy nagyobb a kW a forgalmiban mint 11. Ennyit erről. Azért hozzáteszem kicsit paráztam tőle, de senkit nem érdekelt soha.
de a csókának volt olyan kapcsolata hogy a gépbe is átirták szal onnantól kezdve 11kw és piros szín volt mindenhol...és ezt nem 5rugóért meg a műszakin intézik...
nem ZAJSZŰRŐS hanem ZAVARSZŰRŐS!
Abban különböznek hogy más a festés ez az egyik alapvető dolog. A másik dolog hogy lehet más hengerrel szerelték őket. Rengeteg sok fajta henger van amit gyártottak és lehet pár felömlövel több van, nagyobb kipuffnyilás, plusz "lyukak" ilyesmik játszanak szerepet. De lényeges különbség egyik között sincs.
És kocsmafalván lakik, végülis lehet csak mindig kiissza a fejéből az infókat...
nekem csak az gyanús, mintha 5ödjére tette volna fel a kérdést, miután már 20x válaszoltak rá. Ennyire nem lehet valaki fogyatékos. Ezért gondolom hogy kamu :D
Nem árt tisztázni pár dolgot. AF1-ből is van sintesi,replica, futura.
Az RS replica? azt nem tudom :) Extrema meg ilyesmi, ezek szerintem a 94körüli futurának látszó de már nem félkarú lengővillás RS-ek .
Igazából nem hiszem hogy túl sokan tisztában lennénk a pontos különbségekkel, valszeg Mitogeri tudna erre valamit mondani, neki már sok aprilia volt a keze ügyében.
Esetleg a Bikepicsen lehet nézelődni, különbségeket keresni, meg a neten.
Valószínűleg az sincs kizárva, hogy a név csak azt jelöli, hogy melyik piacra gyártották. Más országokban más nevekkel adják el ugyanazt a motort. Nem mondom hogy most ez áll fenn, de nincs kizárva!
Mind1, de ha nem akkor meg had boldoguljon!
kár érte, szerintem csak szórakozik. Az ilyenekkel nem kell fáradozni.
pedro01 kérdésére én is kiváncsi vagyok...
Ha 11 kw van a forgalmiban akkor igen, ha több akkor nem!
De ha visszaolvasol egy kicsit megtalálod, most tárgyaltuk ki nem régen...
Sándor, Tuning, Benedek, nem hozták a meleget

g.xxx az embereid nem tudnak szerezni meleget?
A BR10EG a zajszűrős, egyébként semmi különbség.
kedves jozef emberem boldog nevnapot!