Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma már megvolt az első indítás satuban
Engem is elkaptak RG125el, ami sokkal kissebb, mint az RS....3hónapra elvették a kis jogsim is, ráadásul pénzre is büntettek volna, ha lett volna keresetem!
Más: Megy valaki a motorkiállításra? Hogy mentek?
szerintem senki sem ajánlja....
sajn nincs jogsim, de viszont jolenne egy 125ös sokan járnak vele..
na mind1 még párszor átgondolom, Köszi a válaszokat, észrevételeket
Akkor lehet használtan próbálom meg, kösz mindenkinek!
150es quadban szétrázta de hülyeséget irtam nem magát a blokkot hanem az illesztéseknél pl a kipufi csavarok beletörtek a blokkba:\.
Misoc, Mitogeri, Bielék. Náluk próbáltad már?:
pff hát akkor vegye meg az aki feltalált
Lehet azt külön is venni! én öszel érdeklödtem mer enyém kivan repedezve! azt mondták yamahába 21 000 ft!
hát azt 1ütt szokták adni a lészűrőházzal én ugy tom külön max csak bontottan találsz vkinél
Hali

Valaki legyen szives adjon már egy linket, h honnan tudnék rendelni a karburátor és a levegőszőrő doboz közötti szívócsonkot...

Köszi
szentem se rázná szét max a te fejed menne szét az ordító hangtól
DE miért rázná szét a blokkot?
Nem hiszem hogy annyival több lenne a rezonancia, mint a gyáriban!
én 1évig használtam a Futurát rendszám, forgalmi, stb nélkül, 50esként. Nem egy nagy buli. Persze ha szeretsz nap mint nap a rendőrök elől menekülni akkor nyugodtan. Ráadásul ha balesetet okozol és telibeversz egy mercit, akkor az okozott 5milliós kárt Édesanyádék pengethetik ki, mert a biztosító nem fogja. (ráadásul biztosítási csalás miatt elővesznek).
Akkor én most megis kerestelek
Msn:akos101@vipmail.hu
Heló! Én is így használtam egy évig és tavaly ősszel elkaptak, hiába magyarázkodtam, próbáltam menteni a menthetőt akkor is levágták, hogy ez nem 50-es. Széles gumi, vaskos lengővilla, 200-ig számozott óra szinte ordít, hogy nem 50-es. Ha jót akarsz magadnak rendszámosat veszel és legálisan használod, tanulj az én hibámból.

Mellesleg múlt héten lett kész a rendszámom, végre nem kell figyelnem, hogy éppen mikor kezdenek el követni a rend éber őrei.
Ha viszont külföldi, vagy 50-esként használt motort veszel nyugodtan keress meg a rendszámoztatással kapcsolatban, mert elég jól benne vagyok, szívesen segítek.
Üdv.
persze minden 50es motor 200ig van órázva meg amikor 130nál csinálnak fotót vagy kiszednek akkor is mondhatod hogy csak 130at mentem mi a baj....? pedig ez 50es...stb!
a 150es hátsó gumiról nemis beszélve meg a lengőkar kialakitás stbstb
elég majom az a rendőr aki megeszi hogy 50es!
Mi rázza szét a blokkot?
szerintem hangosabb lesz meg szétrázhatja a blokkot.
Szevasztok srácok!
Ismét lenne egy kérdésem!
Mi baja lehet a motornak akkor, hogy ha csináltam itthon egy kipufogó dobot, amiben semmi féle folytás nincs, csak a cső,melynek a végén van egy szűkítő?
A kipufogóba nem raktam semmi féle zajcsillapításra használt szövetet, se semmit!
Milyen kárt tud tenni a motorban, hogy ha nincs megfelelő folytása a dobnak?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Szevasztok
KÖszi
Megprobálom...
Köszi
Megnézem!
meg a tank más a hátó ülés magasan van ha nem "hozzáértő nézi" nem veszi észre.
2006 óta fent van a kipuff az rs 50-en