Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már 11kw...de nem olyan egyszerű ez, h 5 ezer kenőpénz... le kellett fojtani a motort, teljesítménymérést csinálni stb....
ne mosogasdd te csak a gumit :D van gumiápoló az autósboltok polcain :Dhehe szép fényes lessz tőllük de a gumi kopjon
Szevasztok!
Mivel lehet lemosni a gumiról a szennyeződést?
Ha lemosom benzinnel, akkor mi baja lehet a guminak?
Dunlop GPR-70-em van !
Segítsetek!
Frici és ha nem irták át 11 kw-ra az rs 125-t
akkor most mit csinálsz a motorral?
a barátok köztre
csinálnék én nagyobb motorra jogsit...de most nicns rá lóvém, no meg tudjanak biztosítani vmi motort amiről leér a lábam...
szét kell szednem az egísz blokkot, mert enged a tömítésnél....nagyon fahin lesz....remélem össze is bírom rakni még egyszer sem szedtem szét, kell vmire űberbrutál módon figyelni?
Igaz!
egyik rendőrbácsinak sem ér többet...higgyétek el, nem éri meg kockáztatni...
csak én nem parázok, hogy h A1es jogsival vezetek 160as 23kWos mocit...hmmm...elgondolkodtató...bár nekem van esélyem eljátszani a hülye szőke libát...ez előny... báár motoros rendöröknél mit sem érne a színjáték...
na jó én hiszek neked
Jó pénzért mindent! De még nem is olyan jó pénzért...am meg kérdezd meg őket, hogy miért nem csinálták!
amikor én csináltattam, miért nem volt ilyen? hogy majd csak úgy szaporán átírják nekem 11kw-ra?
azt a shoeit ejsdd le :W gecó
Senki nem beszél az okmányirodáról! Mondtam, hogy műszakin!
az okmányirodában nem lehet átírni, LEHETETLEN.
ki írja rá?
Hát itt előfordult! Mert ha pl betelt a forgalmid, akkor ugye újat kell kérni, és akkor rá tudják írni a lapra, h 11kw....
szevasztok! valaki nem tudja véletlenül hogy melyik oldalon találok polini dugattyúkat?
ez a baj látod....én is ezmiatt vettem meg 21kw-al az rs-t....mert nekemis ezt mondták, h csak kis kenőpénz.....
a forgalmiba nem tudnak csak úgy "beírni"! Senki sem fog neked más kw számot írni a forgalmidba. Meg lehet csinálni, a motor lefojtásával, újravizsgáztatásával stb....
Igen, biztos vok benne....ez a betelefonálósdi meg hülyeség, majd a rendőr telefonálgatni fog, igaz? Ha meg félsz, akkor vegyél folytottat!
Biztos vagy benne? Nekem mondjatok újat
De ha a forgalmiba 11 kw van írva. Attól a rendőr megnézheti az alvázszámot vagy mit és betelefonál a központba ott egyből megfogják mondani hogy hány pacis.....nem?