Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár szép Rs! Na jó az utolsó nem annyira
Ha lesz vmikor egy kis időd gyere Msnre. Jó hírem van
gyertek motorkiállításra vannak szép RS ek
Bátyámé a BR Organisation standnál, enyém a MAMI motorszerelő suli standjánál, van egy Oktatásos motor kibaszottszép! az Aprilia standon, meg van egy Aprilia szerelős sátor ott meg egy Lorenzó van szét-összeszerelve meg egy Fekete oktatásos motor!
Sajnos kevés akiállító...pl Kawa, Ducati, Husaberg, KTM, Triumph, Cagiva ilyenek kinnt sincsenek...viszont van BIMOTA, Rossis M1, épített verdák, jó cuccok...egyre laposabb de azért megéri a mozijegy árát
a jó munkás ember
azért okádja az olajat mindenhonnan mert a kipuff illesztésnél ott simán kitolja az olajat...
ezért használunk oda többek között FBS nevezetű pasztát, szilikonszerűséget ki minek nevezi...kb 1000ft egy tubus és számos helyre hasznos ez...
pl a dob és a rezó közé a tömités mellé, a nyaknál hogy ne tolja ki az oljata... powertömitéshez...
szétszedésnél szopóka mert megkell majd tisztitani a tömitést az ujrarakásnál de legalább nemlesz nyakig szaros a blokk...
ez a cucc a lábtartó mögött ahova felfogatod alul a kipufogót oda kell! a gyári gumibetétet belefüzöd aztán felteszed...
A robbantott rajzok a kipuff miatt kellettek volna. Okádja az olajat, a csonknál. De ahogy elnézem, nem hagytam ki semmit Azóta okádja az olajat, amióta kiszedtem a fojtást. Lehet az miatt, hogy az egyik rugót egy kissé jobban megnyújtottam a kelleténél? Mert amire rájöttem, hogy hogyan is szedjem le-fel.... Lehet ez az oka az olajfolyásnak?
430cc villánként!
ja ez nem Neked, hanem annak aki a kmspirált keresi.
italmondonál is megpróbálhatod.
Köszönöm szépen!
Az előbb szarul írtam be!
www.pinkmotors.hu
Helló!
Szerintem nézd meg a www.citybike.hu , vagy a www.pinkmotors.hu-n!
Ha nincs is náluk raktáron, de rendelni biztos, hogy tud valamelyik kilóméter spirált!
ez jó ez az oldal!
Találtam rs125 2006- felfele robbantott ábrákat! Kösziiiiiii
https://www.apriliayorkshire.c...

Itt vannak robbantott ábrák, de sztem ezekhez túl új a motorod!
Sziasztok!

Tud valaki segiteni, hogy hol tudok venni/rendelni 97es RS 125be km spirált!
Ugyanis elszakadt és sehol sem találok?
Vagy melyik másik jo bele?

KÖszi előre is
Ment "tartalmas" mail.
szia!
tudnánk beszélni privibe?:)
írj már lécci robkaa46@vipmail.hu-ra egy mailt esetleg bele egy msn-t, ha használsz
üdv.
labtarto kornyeken van ez a rogzites.
Én a versenyrobiba azt rakok, szerintem nagyon jó!
ej valaki segithetne nekem... az arrow szettben volt ez a z alkatrész, de nemtudok réjönni, hogy mire való ?
nos itt a cucc, remélem ti tudjátok, hogy mire való, meg stb...:

kösz
úúúú gyerekek ma olyan jót mentem debrecen belvárosába jogsi meg rendszám nélkül amúgy rendszám 1 honapon belül lesz meg jogsi is
üdv
Hali!
Valaki mondja már meg, hogy mennyi olaj kell a telóba a múltkor már kérdeztem de elfelejtettem, mintha 470 ml lett volna száranként...de ha nem légyszi javítsatok ki

Köszi!
Csáó!
99-es, RS125-nek mekkora az ülésmagassága?