Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jolly moto rendszer eladó 80.000ért
ezisaz
sziasztok!
Eladó a képen látható Arrow
40E HUF
érd.:robkaa46@vipmail.hu
mármint haa széria vagy utcai homolog minden, akkor nem nagyon szólhatnak.
Semmit!
Sziasztok
szerintetek lehet valami ha a szomszédok feljelentettek de nem biztos csak itt járkálnak mert itt húztam a gázt a környékünkön ha lesz rajta rendszám meg a jogsim 3hét mulva meg lesz és ha akkor húzom neki és úgy kapnak el akkor mit csinálhatnak ötletek
üdv
1 maxx 1,5 mm re állítsd a 4mm-t
az az ideális!
És, hogy tetszett az NSR?
Rendszámozáshoz milyen papírok kellenek? Külföldről behozott motorról van szó.
Akkor több NSR van itt mint gondoltam. Amit én láttam az lila-piros-fehér.
:) Nem, macskalámpás ez is.
Sztem tom melyikre gondolsz, még a régi körlámpásra. De én a macsalámpásat vagy milyet láttam, tricolor.
Hát sajna a srác jóval olcsóbban adja. De 10ért sztem el fogod tudni adni, csak nem nekem :) Azért köszi
már ha a piros nsr-re gondolsz.
kenguru
neten 13500
én 10ért oda adom
Nofene. Melyik fajta? A kenguru, vagy a másik? Mennyiért adod?
Kóki haverom, egy kék 125ös ETZ-je volt. Engem is elvitt magával megnézni az NSR-t mielőtt megvette, én voltam az egyik tesztelő.
Csőő! 14es lánckerék eladó, újszerű állapotban! 1200Ft, levélben küldöm el! Képet holnap csinálok, ha érdekli valakit!
TYT
nekem is van vatta új shoxos gerincprotim m-es
Kösz Tyt és Scliemann!
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy nincs-e valamelyikőtöknek eladó fordulatszámmérője egy 97es rs-hez? keresgéltem aprón, de semmi, remélem tudtok segíteni
Nem tod kinek van vásárhelyen NSR-je? Osztálytársamat el kell majd keserítenem, hogy nem ő lesz az egyedüli NSR-es.
egyenlőre még jó ez így szerintem, még van 500km ma mentem 100mérföldet motoroztatok?
Így sokkal több olajat nyel. Nekem az AF1 elment egy literrel 1000+ km-t de nem származott belőle semmi probléma.
A power elektronikát meg úgy tudod ellenőrizni, h jó-e, h felnyitod a tankot és a power motor előtt van egy csatlakozó amivel csatlakozik az elektronikához...azt széthúzod és megnézed valami szerelőlámpával vagy egy égővel amin van 2 vezeték, h van-e benne áram?
Ahogy Tyt írta kb. 2000-alatt és 7800-8000 fölött kell világítania ha jó...