Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott a pont
nem felni irnak,hanem utálnak...en is azért nem írok mostanaba mert annyi sok hulye jar ide mostansag elen ezzel a xxxel h felesleges,mert csak rakjuk a baromságaik alá a lovat
mert felnek tolem
vagy vegy meg az enyémet ... 11kw van forgalmiba, csak kikell szedni a fojtásokat
Nem feltétlen több 10ezer...itt karcagon műszakin megkérdezték, hogy nem-e akarod, hogy 11kw-os legyen! 5ezerbe került!
elméletileg csak 11kw os forgalmis RS 125-öt vezethetsz...
ha 21KW vezetsz az kb olyan mintha egy R6 al próbálnád magad kimagyarázni...
a rendőrök tisztába vannak a jogszabályokkal, a biztosítók is...
én azt tanácsolom hogy 11kwosat vegyél...
ami 21kw azt eltudják nemkis kenőpénz után intézni hogy legálisan 11kw legyen de az több tizezrek...és kell ehhez egy megfelelő hely is...
nekem 13.54 van
Attól lehet annyi beleírva, el lehet intézni, egy kis kenőpénz...rendőr nem nagyon szokott belekötni, csak ha a szeme előtt valami baromságot csináltál, és nagyon meg akar fosztani a motorozás örömétől!
Értem,
De hallottam olyat is hogy a forgalmiban eleve 11 kw van írva ami sztem elég hülyeség...
ha a forgalmiban 11kw van (15le) akkor igen, de amúgy szerintem kilehett magyarázni, dehogy ez 125ccm... stb
Helló mindenkinek!
15 Éves vagyok és szeretném lerakni A1-re a jogsit csak az lenne a kérdésem ha leraknám vezethetném-e az rs 125-t hiszen az 34 Le(ha jól tom) és az A1 az meg csak 11kw. Válaszaitok nagyon várom!
Nem érdekelne vkit egy Shoei X-Spirit Kagayama ,,S''-es bukó ?
sérült a hátsó szárnya de amúgy hibátlan állapotban van!
200.000 Ft az új ára! akit érdekel hívjon
0630/441-82-31
(víztiszta plexi + egy sötétített v. még egy víztiszta)
geci ebbe a forumba már mindenki fél belépni
mito7gang
[54241] ma 15:06
123as hengernek máshol vannak a csavarfuratai mint a 122esnek tudtommal,---- azaz nemjó a 123as hengere a 122re...
vmi olyan rémlik hogy 2tőcsavar kicsit odébbvan
elötte írták azt is jó.Tudom későn olvastam el:) de mostmár mind1.Miben más a 2 henger?
ha jóba akarsz lenni az itteniekkel, akkor legyél olyan szíves és olvasd el a napi hsz-eket ,mert ma írták le hogy NEM.
üdv :)
Szép Napot Mindenkinek.

Az lenne a kérdésen hogy, jó a 123-as rotax motor hengere a 122-es rotaxra?
hogy a viharba ne lehetne, csak nem biztonságos.
Inkább rózsaszín csekken intézzétek az ilyesmit, vagy átutalással.
Borítékba pénzt semmiképp sem! El fog veszni a postán, az ziher.
pénzt nem lehet boritékba feladni
Oksa, majd kereslek!
Okés, nincs mit, majd ha nem baj beírnál a CBR topikba, mert ide nem szoktam mindig benézni?
Nem nekem kell, megbeszélem haverommal de szerintem benne lesz a dologban, majd jelentkezek!
Köszi!
Hát oldjuk meg úgy, hogy én feladom postán, te meg elküldöt levélben a pénzt! Ha megbízol bennem, akkor ez nem rossz megoldás, attól függ, hogy te mit mondasz! Én úgy gondoltam, hogy nekem egy ezres hasznom legyen, akkor egyezzünk meg 1300ba, és akkor a 300-ba kifutja a levél feladását! Ha neked megfelel, akkor írj, ha nem, akkor kitalálunk valamit!
Mennyiért és kb. mennyi lenne a posta?