Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaj te is itt vagy nem tartod magad egy kicsit unalmasnak?
ohhh hogy az ördög vigyen el már megint itt vagy ... CBR125 topicba menj ! bocs CBR125 RR
rsadam ettol a beszolastol biztos osszeszarta magat
mérnem mész el az anyádba?
most keménynek hiszed magad ne itt csináld a fesztivál hanem otthon apád fürdőkádjába értettük egymást?
az lehet
sose volt ő 17 és nem is lakik Pesterzsébeten
anyád szüljön sünt te gyökér!tudod szivesen versenyeznék ha lenne rá anyagi keretem de sajnos nem szarom a pénzt!és ha utcán veretünk akkor mi van közöd mennyi hozzá?nemtom ki a 17éves kis taknyos am... nem szólj bele abba amihez semmi közöd...
nevettesd,értetlen...még mielőtt beszolsz h nem tudok írni...
találjam ki a két 0bol h hány éves v?..ne nevetesd mar ki magad...te vtál éretlen most meg pattogsz...
Hát ez mekkora Én szerintem lassan tudom a felét :DDDDDDd
Ő legalább kitöltötte az adatlapját...
Előbb tanulj meg helyesn írni, meg hasonlók, idősödj egy pár évet és akkor beszélhetünk! Legalább a kort tisztelhetnéd, ha mást nem is...

De mindegy....

Ez vidék!
És még a pestiekre mondják, hogy bunkók...

Menj és keress inkább mást, akivel kötekedhetsz.
Nekem erre nincs időm...
Egyre több az anoním az RS fórumba
futkározzál akk még v pár kört;),értetlen v és még fel is v háborodva...tapsold meg magad;)
Kiskörte reinkarnáció? :o
egy 17 éves mondja egy 18 évesre, hogy taknyos? mi az hogy atta bohóckodik? ha fele annyit tudnál, mint ő, már kinyalnám a picsád..
fórumról más nemnagyon megy...125be legalábbis...

Attáékat, legalább őket ne fikázd mert legalább járnak pályára a vasakkal...
Az hogy nem versenyeznek az egy dolog mert lehet nem erre akarja az összes pénzét költeni...
Április elején első verseny!
Te mekkora kemény vagy! Egyszer szivesen összefutnék veled.....
Atta,Ts! Hát ez nagy döbbenet nekem. Ts azt hittem te legalább versenyzel. Már kezdetem felnézni rád mint elszánt 125 versenyzőre,aki talán a jövő bajnoka lehet! Ehelyett meg kiderül hogy, két taknyos orrú divat hülyegyerekek vagytok mindketten. Vagánykodtok utcai motorokon mutogatjátok a pályaidomot, menőztök rajtszámmal(ami akkor nem is a tiétek) a lámpa helyett! Versenygumival és kipufogóval,leültetett a motor elejével mentek mint a 125os versenyzők a versenyen.. Atta meg első kerék néküli simsonnal bohóckodik, mint a vándor cirkuszban.
Bolondok vagytok? Mit játszátok az eszeteket? Csalódtam.
Mito7gang téged már láttalak kint a ringen! Mindig mentek van egy tesód aki szintén megy(legalábbis amikor ott vagyok) gondolom a többi futamon is! Dnaforce is versenyzik? Grat! Mások kik mennek még itt 125 sportban? Kiváncsi vagyok!
a motul 710 is jó még de ha teheted inkabb agip speed-et vagy agip racinget vegyél
konkrétan elmondták h speed 2t,mit kell még ezen magyarázni?
Köszi a válaszokat, srácok!

2T kell gondolom, ugye?
Tehát akkor 2T szintetikus,v fullszentikus olajbol szinte mindegy,h milyet veszek?
Agip, Castrol, Mobil a legnagyobb márkák, vagy van még vmi ami nagyon jo márka?

Ismét előreköszi a választ!
Konkrét tipius és márkaneveket is szivesen vennék még!
Cs.
agip speedet vegyél ha a pumpád be van kötve, ha nincs akkor racing! agip kúton megtalálod mindkettőt 3-4 ezer ft.
cs minden féle képpen szintetikust vegyél én még anno ugyan ilyen mocimba RAPSOL fullszintetikus olajat vettem és fasza volt kb:3000-5000 ft körül van pontosan nem tom. a benzinkuton is lehet kapni joot olcsot is pl én amikor nem volt pénzem akkor citylife fullszintetikust vettem ez is joo volt 2000-ft azt hiszem de lehet 3000.