Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Motorolaj témában kérném a segitségeteket!
97es RS125-be milyen tipusu motorolaj kell?

Jó lenne, ha tpiust és esetleg márkát is irnátok, hogy ki mire esküszik!?
Pesten hol és mennyiért lehet jó, olcsó motorolajat venni?

Előre is köszi MINDENKINEK!
Cs-
pizzás
ennyi hülyét itt
Hi all! Mi az a DON PEPE?
Fogalmam sincs hogy hol voltak kiállítva a jól szereplők motorjai!és nekem is ugyan az van mint attának hogy nekem is utcai a motorom csak én is vettem hozzá 1 pályaidomot és ezzel a festéssel vettem!és nem nagyon fox minket látni alpok adria futamokon igaz nem lenne rossz de nem leszünk ott!
GXXX komankkal mizu?:D,nem vtam most 3 napig gepkozelbe:D
ragasztott rá egy pcből kiszugerált chipet és raragasztotta...elfelejtetteo odaírni h "optikai tuning"...am en is kivancsi lennek ra
Valaki legyen már olyan kedves és magyarázza már el hoyg a "Chip tunning" kifejezés mit takar ebben az rs-ben?
Sziasztok! Nem tudja véletlenül vki, hogy kié volt ez az rs? Milyen állapotban van, motorikusan és esztétikailag. Ha van vkinek infója róla lécci írjon. A tulaj nevét tudja vki? Köszi előre is!

http://www.hasznaltauto.hu/2654202_aprilia_125_1992
DNA Force,
örülök hogy itt vagy! Írtam már párszor. Elküldenéd a képet a plexiről? Eléggé kéne, mert sötétben is szeretek motorozni.
Üdv
itt is úgy süt a nap reggel óta, legalább szárad a lakk
Szerintem ez azért így jó, mert ha van pénzed, megveheted a jó cuccokat egy király motoron. Ha akarsz pályázhatsz is vele, ahogy kijött a szalonból. Ha viszont csak utcán használod, parasztvakításnak is megfelel :D Szóval a másik fele marketing De ez a jól bevált rendszer az eredmény szempontjából.
Nálunk ma motoros idő van
persze hogy nincs de a sok birka ezért veszi meg
vannak kivételek akik pályára mennek néha...de az Aldiparkolóba meg a Nyugati elé értelmetlen...
Omar,

"SP motor! Nevetséges amit hisznek. Divat szó lett az SP-ből!"

Pont úgy írsz mint én 15 évesen (punk korszakomban) a műpunkokról meg a linkin parkosokról :)) Szerintem ne vedd ezt ennyire komolyan, ahhoz meg végképp nincs semmi közöd, hogy ki rak sp cuccot a mocijába, és fel megy -e vele egyáltalán pályára :))
Ennyi erővel a full állítható öhlins cuccoknak sincs helye az utcai motorokon, meg a radiális féknek ;)
Patanegra,

"nem, az rs el nem versenyzek, arra sajna nincs keretem, szóval azzal csak hobbi szinten. a 46os rs nem az enyém. ez a teló meg csak úgy jött:)"

ne tessék már fárasztani Attát :D
Te miről beszélsz, milyen dunlop trophy 600? Átalakított motor? 6os rajtszám, és? Már leírtam, hogy nem versenyzek vele sehol, ez egy utcai motor, csak van hozzá egy pályaidomszettem amit most nyáron vettem rá ilyen festéssel,számmal ahogy van. Az általad említett versenygumik, amik szerinted vágatlan slickek, az pedig Dunlop d209. 600as motor, igen tervbe van, de nem pályára.
Atta. Akkor tényleg nem is láthattalak...Viszont akkor hol használod a motort ha már átvan alakítva,meg rajta vannak a versenygumik? Vagy hol van a 6os rajtszám adminisztrálva, használva? Most nézem az eleje bevan ültetve? Hol pályázol,hol lehet látni?Láttám a videóidat, írod hogy 600al fogsz menni. dunlop trophy 600ba? Az nem rossz 18 évesen, de a helyett versenyezhetnél is 125be nem?! Ha már azt írtad nincs rá pénzed, egy 600as nem két forint.
Látom már az adatlapon a másik srácé "ts"-é a 46os motor.Neki Jolly motoja van?!,azta erről már hallottam hogy frankó verseny kipufogó, mint az arrow. Komoly ez a versenymotor. A 46os rajtszám gondolom kötelezi(ha már egyszer ezt választotta) hogy küzdjön a versenyen,de én rá se emlékszem .Mindig csak a színeket jegyzem meg, azt meg mennyi lefesteni...
TS! Hol voltak kiállítva a bajnokságban jól szereplők motorjai? Láttam Atta lapján a képet, az övé is ott van mellette. A tavaszi Alpok Adria futamon megkeresnélek, ha nem probléma megnézném élőbe is a motort,meg dumálhatnánk,ha nem zavarok a versenyre készülődésben.
Simply perfect
Neked is köszi!
Szabó Pista racing
AHHA Köszi
Super special :D
Lehet egy nagyon amatőr kérdésem? mi az az SP?