Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az plussz súly még a pizza csökken a teljesítmény ... meg most vesz egy szalámist és egy ananászost mire haza visszi XXX addigra a 4t mediterán pizzát mixel
" Fiacskám ha már arra motorozol hoz már egy pizzát "
- Ááááh anya felesleges , rendelj telefonon úgy hamarabb odaér
álmából is felkeltik fújni fogja a pizzéria számát
Akárhogyis tuningolod ha a pirosnál melléd áll egy pizzás rotyogó te akkoris a DON PEPE feliratot fogod látnia dobozán hátulról
vitorlás motor lesz ?
te homar! en a kezemet nyujtom neked erre te belekopsz? ki vagy te? az en cbr em 180 felett fog menni mert ugy feltuningoltatom! embereim elintezik ha ugy akarom!
egyébként a vágatlan slick gumit hol láttad?
Atta nincs fagyálló az Rs-be szval bele ne fagyjon a viz! Am Gyere már msn-re
nem, az rs el nem versenyzek, arra sajna nincs keretem, szóval azzal csak hobbi szinten. a 46os rs nem az enyém. ez a teló meg csak úgy jött:)
Hát skacok képek vanak, de sajna nem tom feltölteni, mert nincs itthon az adatkábel!:D:D:D
Majd máskor felrakom!
Atta nem versenyzik sehol!legalábbis nem pályázik versenyszerűen.
G.XXX ! Takony gyerek! Neked nem SP cuccok kellenek, hanem szülői engedély, mert még 16 éves vagy! Azt sem tudod mit takar az a szó, hogy SP. A Taiwani CBR 125RRRRRRRRRRRRRR motorodat egy normálisabb robogó kikerüli. Inkább a leckédet írd te szerencsétlen senki!
üdv mindenkinek!
1 pill leugrok, és lefotózom a hátsó rugómat!
Made in Mada
És akkor azt jól tudom (123-as blokk), hogy a főtengelyen az ék a jel, ha nem akkor az éktől merre esik mert az enyémen nem nagyon látszik...
Széria futóművel 2:19et megyek Hungaroringen...szóval ha azt beállíitod azzal sincs semmi baj...2:16-17et kéne

Akik intézik a liszenszet irjanak rám MSN en tudok egy új opciót de feleslegesen nem koptatom a számat...
CSAK RS 125 tulajok!
csáó.keresek 125,rendszámos,lehetőleg 93-nál fiatalabb motort,normál állapotban 200-230e ft körül.
amúgy mijót fabrikálsz az Rs en ?
omar nekem van egy cbr 125 rr em es nekem kene ilyen sp cucc hogy kurva gyors legyen! tudsz nekem eladni?
igen! patanegra igazad van! mindenkinek kell az sp cucc, bár fogalmuk sincs mit jelent! Manapság már minden sp, a sok hülyének. Elmennek kecskemétre, kakucsra, stopperrel mérik a vb-s időket és még szét is kamerázzák magukat. A hungaroringen, több mint a fele mezőny széria motorral megy. egyiket sem látom szétkamerázni. Illő lenne a nagymenőknek a hungaroringen rajthoz állni, mert nem a pénz az akadáj. amiket megvesznek a motorokhoz, abból több versenyen lehetne menni! SP motor! Nevetséges amit hisznek. Divat szó lett az SP-ből!
nincs mit
2 db ugyanolyan fogaskerék csak a 2 tengelyre nem ugyanazt az oldalát kell felrakni.. fejből most nem tudom hirtelen melyik tengelyre melyik oldalát kell felhúzni.. a jeleket bejelöltem rajta.. remélem érthető
Megtaláltam...Köszi a segítséget JAMAL
A főtengelyen ha jól tudom az ék a jel, a fogaskeréken meg csak a fogon van jel belül nincs csak a fogaskerék másik oldalán...