Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ItalyCorse azzal próbáltam de sajnos nagy de azért köszi
a fogaskereken van egy jel a fogon és a fogak között.. azt kell összehangolni és van egy jel a tengelyen és a fogaskerék közepénél.. és azokat is össze kell nézni és úgy tuti lesz
Halihó!
A főtengelyen a műanyag fogaskereket, a szélén lévő jel alapján kell beállítani az ékhez?
Ha valaki tud segíteni írjon, pls.
Atta.Te 125 sportban versenyzel? Voltam kint az évek alatt pár futamon,de erre a festésű motorra nem emlékszem... 6os és 46os rajtszám nem rémlik ha már a festés sem.Kérdeztem a Pendl Andrást lehet ismered,bár ő nem sokáig ment ott,de nem tudja ki vagy.... Mert úgy látom mind olyanod van(pályaidomos 2 motor?!,patronos rugóstag,vágatlan slick gumi) ahol az ilyen cuccokat használni szokták!Vagy mi másra lehet használni pl a gázos gátlót? Esetleg utcára állítgatod? Arra a gyári nem jó? Én most tervezek 125öst venni,anyagiaktól függ,remélem összejön,most egy 125ös robogóm van.
Igen igen igen, totálisan igazad van, de itt most a simáról volt szó :)
Ha jól tudom az SP-ben az első teló is állítható?
kivéve az sp-kben:)
amit most nekem jó az egy sport pro telója
állítható=?

A teleszkópok többféle paraméter alapján állíthatóak, előfeszítés, lassú-gyors nyomófokozat, húzófokozat (első telók).

A gyári RS hátsó gátlók előfeszítése állítható (ha jól tudom kivétel nélkül minden RSen!)
Srácok!
Az én 97-es RS-emben állítható a hátsó rugóstag!
Ezek szerint akkor az előző tulajdonos már kicserélte?
Mert láttam a képet az előbb, és az nem állítható, pedig tuning mocija fiatalabb szerintem mint az enyém!
Más vélemény?
Ha alakul vmi értesítünk
Jólvan akkor csak szóltam, de azért írhattok majd oda is ha valami probléma van.
Nyugtával a napot.
minden félét csinálnak. gondolom azt is megtudják csinálni.
Nekem most haver felajánlotta hogy tudnának a mocimhoz olcsóbban csinálni fasza futóművet, mármint teljesen egyedit... DTM be is szállítanak, meg most utoljára vonatba csináltak lengéscsillapítót és haver tervezte...
tudom tudom vegyek újat, de 15rongynál kezdődnek a normálisabbak.
kisebb telókkal is foglalkoznak? A biciklim hátsó telója (ballastic) elfosta az olajat pár év gyatra után, és jó lenne rendberakni.
Meg kb 2ezer kmenként tisztithatod.
kész a telóm :)
minden ki lett cserélve benne meg tömítés szóval most zsír új
RS-re akarom tenni, akkor semmi cink nincs vele...Köszi a segítséget!
Vedd meg onnan.
nem kell ide nyíregyi topik. Sanyibá no perc alatt összetrombitál min. 10 embert
Ha nem bírtok írni a Nyíregyi topikba ezügyben az már a ti bajotok...
Összebeszélhetnénk a Beregi Motoros Barátokkal