Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Kérdésem lenne hozzátok. Tudom nem gyakran láttok itt engem, de tervbe van véve egy rs 125 a nyárra. A következők a kérdésem(im): egy komplett blokkgenerál kb mennyibe van? Fojtott vagy fojtatlant érdemes venni? Fogyasztás mennyire jön ki olyan 100-as tempónál? Gondolkoztam a CBR125-ben is... de mikor ráültem, lemondtam róla.... Rs-ben olyan 2001-2005 évjáratokat néztem ki. Lehet hogy hülye kérdéseket raktam fel, de nézzétek el
Köszi
Az álompár ma már elővette a gépet
Ezt mondtam én is......
jaja az úgy a normális!
Semmi baj már jó! vészmadár voltam működik szerintem azért nem nyitott mert sokáig állt ismét mentem vele egy karikát és most szépen nyitott alul olyan 5-6 ezertől kezd el húzni az jó? és 8 ezertől meglódul az enyém ezt csinálja akkor az normális?
ja és szerintem az 100x jobb eset ha csukva ragad be, mint nyitva. Legalábbis én 8ezer alatt többet használom mint felett.
Úgyérted, nem akart szépen forogni 9500 fölé, és erőtlen volt felül?
Nekem amikor beragad a koksztól, általában 99%-ban nyitva marad, amitől kib... erőtlen lesz alul.
Szóval kezdésnek vedd ki a power nyelvet (óvatosan! ha bele van ragadva, ÉRZÉSSEL szedd ki, különben elfogod törni balfasz módjára mint ÉN.) Ha kinn van, szépen pucold meg, én benzinnel szoktam átmosni, aztán vakargatom jó sokáig hogy fényes legyen :)
Szóval visszarakod, próbakör. Ha nem működik tökéletesen, akkor meg kell nézned hogy mit csinál (vagy mit nem csinál). A lényege, hogy úgy kell szétkapni a hardvert, hogy üzemképes legyen (ergo akksi be kell legyen kötve + benzint is kell kapjon, stb), viszont egyszerre rá is kell látnod a power motorra meg a bowdenre (viszont ha az akksi a helyén van, ezt nehezen nézed meg, ha jól emlékszem). Így kell működnie:
0-2500 Nyitva (szellőztet)
2500-8000 Zárva (hogy menjen alul)
8000- Nyitva (hogy menjen felül). Ha a tiéd nem így működik, akkor vagy a nyelv szorul, vagy a bowden szar, vagy a motor szar (leégni tud gyk. csak), vagy az elektronika :)
A powermotor működését 12v-al könnyen ellenőrizni lehet az elektronika kiiktatásával!
Annak is betudható, hogy sokat állt a motor, menj vele többet, meg takarítsd ki a powert is!
nah megint kérdéssel fordulok hozzátok ha már bemelegedett a moci és most mentem egy karikát ebbe az időbe valahogy nem nyitott rendesen a power ez betudható az időjárás rovására
mert a motor egy héttel ezelött let szétszedve kapott új gyertyát és főtengely szimeringet és ki tisztitották a karbiát is szóval most eléggé ideges vagyok ötletek?
Üdv
lol télleg
Sok melegfelvonuló hogy elbeszélget a seggemről!
én már feltettem a cbr topicba a pucér seggét:D
ItalyCorse irtam mailt de nem válaszoltál... még mindig kéne a 155 ös fuvóka
2009es évi gyorsasági versenynaptár és dunlop trophy kiírás
idén 125cc verseny nevezés: 24000ft
felette :30000ft
és van keret idő,kategória legjobb idő+20% ot teljesiteni kell a rajthoz álláshoz.
igaza van Tytnek Hódmező az ország 2. legnagyobb terűletű városa
Kérd meg kiskörtét, hogy fogja a fejecskédet:)
(hányás közben:)
Csabika te mit nézel? Az előbb belinkelt wikipédia lista PONT hogy a területi nagyságra épít, és nem a népességre.
Területileg mi vagyunk pest után a legnagyobbak és kész :) Lehet irígykedni, egyébként szeged is hamarosan a miénk lesz;)
Meg ne próbáld! Helyesbítek, Berettyóújfalu az első!
ez lol ti azon veszekedtek ki hanyadik mi meg fentsem avgyunkXD
ez vicces:D
csabika féltegyem a pucér segged? XD
Ja meg a wikipédiát is emberek írják be, akár te is beírhatsz valamit....lehet 1 tanuló írta be, Majornak meg diplomája van!
Wikipédián csak a lakosok vannak feltüntetve, a terület nagysága nincs!