Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az attól függ, hogy milyen motorra rakod, meg, hogy hogy hajtod... szerintem, ha rsre raksz egy sportszűrőt akkor semmi nem lessz vele, mert normális esetben sem kerül oda víz, de egy enduronál/crossnál "utviszonytól" függ ha belemész egy patakba vagy hasonlo akkor nem kell csodálkozni dehát ez egy rs forum
Valaki mondjon már véleményt a sport vagy direkt szűrőről...nem ázik be vagy mennyire jó?

Köszi
Bocs

az csak a levegőszűrőjé...

külön-külön mennyi?
Újonnan 4850 Ft
Köszi, sokat segítettél!
igen, jó.
kösz nem. utánnanéztem és van benne de azért kösz
van még egy RS hátsó telóm csak azt is fel kéne javítani. ha kell akkor megcsináltattom egy bizonyos összegért.
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem h a rotax 123as henger szívócsonkja jó a 122esre 34es karbival?
Előre is köszi!
Üdv!
5000ft-ért postával van nekem.
zotyavfr@freemail.hu
nem kell az neked, hidd el.
Tyt csak elővettem:D
Mito93 te keresel fúvókát ugye?Megnéztem nincs 155ös bocs...
Csak 160as van ha jo azis akkor elküldhetem...
Nem valószinű
Mito evo hátsó telo jó rs be?
Üdv.
Valakinek nincs véletlenül eladó 34-es karbira való gumi a membránra és a levegőszűrőre, ha van akkor mennyibe?
Köszi
komolyabbat én is vennék csak most nincs annyi zsém h gázosat vegyek. addig pedig remélem ez jó lesz.
nem akarok hülyeséget mondani de majd megkérdezem. lényeg hogy jó lesz meg 1év garit kapok rá. van még egy telóm azzal még nem tudom mi lesz ....
Átis szelepeli? Vagy marad a gyári? Azért egy ft-ot nem adnék a helyedben. Inkább vennék valami komolyabbat...
10-15körül állapot függő
én annyira nem értek hozzá annyit tudok teljesen feljavít benne mindent. Kedden Turányiék M. Evo gépének telóit cserélték szóval nem kis pályás
Az fasza és mipénz meg micsi vele?
legkésőbb hétfő
enyémet holnap csinálják elvileg kész lesz szombaton de nem hiszek benne hogy addigra kész szóval sztem jövőhéten már a kezembe lesz. Teljesen fel lesz újítva
Jövöhéten mikor?:
Nincs mit!
Ha valakinek gondja van hátsó rúgóstag ügyben hogy nem csillapít leet tudok segíteni. jövőhéten tudok pontosabb infókat