Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet en latom rosszul, de mintha te kurnal kipufogot egy kepen...
Ahham. De amúgy szánalmas vagy egy kicsit.. sőt eléggé durván. Gondolom már 20 év felett járhatsz, és nincs más dolgod, mint minden egyes pillanatba a fórumot figyelni, hogy vajon mikor írok. Gondolom barátaid nincsenek, csajokhoz meg nem értesz, mert ahelyett is inkább feljősz egyet kockulni és írogatód nekem a hülyeségeid. Gondolom a munkával, tanulással is jól állsz, hogy itt írogathatsz minden pillanatba. Tudod mit leszarlak magasról. Menjél ott van a zxr-400-asod és legyél vele házastársi kapcsolatba és rakd meg a kipuffját fél óra motorozás után.. Neked az való. Jah és kihagytam, hogy szerintem nem is ismersz, de kicsit már unalmas. És ha nem vagyok olyan jó pályán mint te akkor mi van? Most elítélsz olyan dolgok miatt, ami teljesen nem rád tartózik. Én se foglalkozom veled, mert nem is ismerlek, de ezek után kutya se kiváncsi rád, ha ilyen bunkó paraszt vagy. Menjél motorozni, essél egy nagyot és akkor végre béke lesz mindenkinek. peace és kúrjad azt kipufogót....
És vérbuzi vagy?
Nem linkeskedek, de nem tudtam hogy csak igy egyik helyről a másikra lehet igazolni. De akkor megoldom. Már vérvétel, Ekg megvan.
Szevasztok!
Valaki nem tud nekem segíteni, hogy hogyan lehet csinálni az Rs-be váltófényt?
Segítsetek!
ez már nyílt titok! Fucky az MELEG! Magyarul BUZI!
estét!
vkinek nincs véletlen pár darab pattent ami a plexit fogja ?
Ja,hát lehullott a lepel! Fucky barátunk a 2009-es gaytrophyra készül! Kétszemélyes fiús motorozás lesz közvetlen összeköttetéssel,arra gyakoroltatok a fényképen igaz? Nemkell egyedi tankpad hogy teis tudj tömni miközben mész,necsak téged masszirozzanak? Kis tuning a vasadra....
cbr hogy muzsikál?:DDD
Volt licenced? És minek,miért,hol használtad? 125be de 600ba se láttalak rajtrácson. De legalább volt lincenced mint a menőknek!
hát remélem most már csak javul az idő
itt se volt több, csak sütött a nap, és felszáradt az út szal :)
debrecenben meg nagyon sok motoros kimerészkedett
itt csak 7 fok volt:S
hali
csak itt falun volt ilyen jó idő, h kivettem a babámat megjáratni? :P
télleg,neked nemkell rá radiálfék?nekem jövöhéten ficcen rá fel
De azért majd Dna-z hatnánk egyet
amit az anyagi háttér enged.egyelőre aztse tudom mikor fogok elöször motorozni.licenszet kiváltom,aztán lesz valami.
Hol indulsz idén? kawa meg robogó?
tenksz, szal majd megbeszélem velük...
http://www.hjc.hu/hjcmse/index...
ittvan minden információ ami a hjc-vel kapcsolatos és szükséges.tudom hogy nincs frissítve de a lényeg adott.de licenszigénylőt a Bro-ról szedd le.
igazából ennyi,nekem a hjc boltja 135km,énis ottváltok licenszet.amugy minden intézhető postán.de ezért van kontakt telefonszámuk,hogy feltudd őket hívni.
próbálltam de csak a pestit találtam meg. az árpád utcán de egy jó messze lakok pesttől 2az sem bizti hogy ott lehet e jelentkezni. segíthetnél.
Köszi! Nem vettem észre h van Tuareges topik is!
google.hu
Ha jól tudom az is ROTAX blokkos azt meg raktak AF1-be, RX-be, RS-be is. A sok széthullott RS-ből biztos van alkatrész
szia, hjc gyorsasági motoros klub milyen városokban van még?