Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden szabolcs megyei motoros jelentkezzen! Azt csináljunk valami huncutságot ahogy jön a jóidő!
van eladó folytatlan elektronikám ha kell...
múlt hét szerdán szerintem téged láttalak egy buszról nyiregyen az orosi úton. jól gondolom?
ok, kösz szápen!
"megnézed hogy baszkurálták e már az elektronika hátoldalát."

sorry
vagy ha a szám azt mutatja h fojtott, megnézed hogy baszkurálták e már az elektronika, mert ha igen akkor kiiktatták a fojtást.
vagy ha épp nem tudsz motorozni, akkor szedd le a hátsó ülést és nézd meg a számot a gyújtáselektronikán (nippondenso ha jól emléxem), és abból kiderül hogy mizu.
nézd, a power-elektronikához ennek nem sok köze van. Ha a gyújtáselektronikád fojtott, akkor 5000-6000 fordulat/perc között nagyot torpan. Ha még 4-esben is sikerül simán 5ezer fölé pörgetned (és nem torpan meg 5ezernél), akkor nincs gond az elektronikával.
és a gyáriban benne van? mert nem mentem 6ezer fölé szal fogalmam sincs, hogy benne van-e vagy nem?
legalábbis ugy gondolom, hogy a power elektronika de lehet, hogy az az 5-6ezres torpanás amiről tyt te is beszéltél... szal még egyáltalán nincs tapasztalatom vele csak az a kb 5-6 km amit próbáltam, mivel nagyábol használtan vettük... 240km van benne a forgalmazó garanciális hibával vette vissza, a karbival volt gond de nem javítva lett hanem ki lett cserélve! és ez miatt joval olcsóbban vettük! ezzel csak azt akartam mondani, hogy FULL GYÁRI a gép fojtással meg mindennel.
powerelektronikábol nincs fojtott. szóval csak az a lényeg hogy benne legyen.
az hát atta abban a gyujtás csak egy drót!
bocs konkrétan a power elektronikára gondolok és még jobban pontosítok.. már megvan
csak azért lenne fontos mert már sokmindent hallottam és már nemnagyon tudom, hogy ez az egész hogy is van... egyébként még garanciás 2 évig de nem köcsög a kereskedő. gondolom én az eddigiek alapján...
biztos rs gyujtás van a tomaszon:D
most látom, nincs még RS-ed? Akkor miért fontos ez most ennyire? :D
Makra,

pontosíts. Gyújtáselektronikára gondolsz?
Ha az 5-6ezer közti torpanást szeretnéd kiiktatni, majd elmagyarázzuk, nem kell cserélni, elég egy 10perces művelet, feltéve ha már nem garis. Ha garis a mocid, és azt akarod hogy az is maradjon , ráadásul a kereskedőd is köcsög, akkor kell cserélni.
Köszi Csabi!
Koviizzz, bekaphatod:P
igazad van am., de megkérdezem, hátha tud valaki segíteni!
a gyári rs elektronikával kapcsolatban szertnék érdeklődni... szal ez a gagyi elektronika ami a gyáriba van az pontosan, hogy néz ki?
valamit csak állítani kell rajta vagy ki kell iktatni, vagy teljesen másikra kell cserélni?
aki tud azt megkérném, hogy segitsen... előre is kösz
pm996@msn.com
Hééé homokozsó ez nem af1 forum plz ott keresd a cuccaidat
jee
ma adták fel a fejidomot lámpával, jah és akonzolt is
plexije van valakinek?
Ahha
Ahogy elnézem neked aztán váltós motorod van...
vérRS. Az én msn címem kell?
mivel kurvahideg van és nem erre az időre van ez a motor kitalálva....
annyit tudsz segíteni az ügyön hogy egy kartonlapot teszel a hűtő elé mondjuk a felét letakarod... vagy az erősebbik fajta ragasztószallaggal huzól rá pár csíkot hogy normális legyen a hőfok menet közbe...könnyebben is fog melegedni!