Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah elég nagy mivel Magyarország 2. legnagyobb városa és egyre többen költöznek ide beleértve az óriás vállalatokat és a polgárokat de lassan kezd túl zsúfolt lenni egyre több az autó és a károsanyag koncentráció a levegőbe évről évre nő, de én imádom ettől függetlenül a várost eltévedni nem nehéz de pár hét alatt már belejössz és tudni fogod mi hol van
vettem észre
debrecen baromi nagy
én mindig eltévedek:D
Nem értem mért kell ezzel a G.XXX hülyével foglalkozni hadjátok irosgáljon magába le kell szarni ha foglalkoztok vele csak egyre és egyre többet fog irni nem értem hogy egyes embereknek akik az ilyen reget csinálják mint G.XXX ez örömet és boldogságot okoz nekik lelki kielégülést vagy csak gyerekkorába az édesanyja és édesapja nem figyelt rá vagy csak agydaganata van ez borzalmas komolyan ha most elkezd mindenki anyázni azzal senki nem oldd meg semmit higgatan kell kezelni persze azt is megértem ha már az ember nem birja cérnával és visszaszol ennek a G.XXX-nek megesik ha valamit kérdez valakitől le kell szarni nem kell neki válaszólni az ilyen emberek nem tartják össze magyarország-e csöpnyi rs társadalmat hanem csak szétzilálják én pesti voltam mostmár debreceni kemény 8 éve, és nem kell le bunkózni attól mert valaki vidéken él
na Üdv: Ádám
ex márkatársak,megtudja valaki mondani h az új rs felnijei milyen szélesek?
Sziasztok!Érdeklödnék mit kellene elsö sorba felujítatnom a blokkba ha felújítás után 4 hónapot használtam/felujításkor még nem az enyém volt nem tudom mi lett benne cserélve/és 6 hónapot állt!Most leengedtem az olajat és fémforgácssal tele volt az alja az olajnak!Én használat közbe nem vettem észre semmi motorikus problémát!
na, bejelentkeztél már uv ra?
:)
Tényleg ha valakinek kell gyári dob akkor olcsón van 1db eladóm. ár nincs majd megbeszéljük. ha vkit érdekel akkor írjon rám itt. igény esetén gyári rezonátor.
te tényleg hülye vagy...meg unalmas
drága öcsém Bp-n kívül nincsen város szted ? te román munkás ...
elmegyekenmagamtolis de szar ember nem vagyok nem is leszekmagadbol ne indulj ki baratom na papa rajok
Ezt a szarembert nem lehet eltakaríttatni innen valahogy? már kezd nagyon unalmas lenni...
ilyenkor orulok hogy nem vok en magyar... Bence mennyii akkor a pufo a cbremre?
gondolom te vagy a falud(hahahahahahaha) legnagyobb partyarca:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
nem neked kell hogy tetszek ... vagy ha igen akkor 2 méter távolságot tartsad tőlem pls

" Pesten élnek a legnagyobb parasztok ..." V.S.O.P
te aztán csodaszép lehetsz...
tuning inkabb legyek hulye a motorokhoz mint hogy ilyen csunya legyek mint te
Boltban így postával együtt neked egy 30ból megvan
Tuning neked is rs 125 van menyi rá a kipufanycs?
sikerült?
szurkoljatok plz, ismét számvitel vizsga :(
27700 a Motorlineba. De találtam egyet bontatlan dobozba olcsón. Ami "véletlen" nem talált gazdára
nem rossz, nézegettem ezt a fajtát régebben én is. MI pénz?
Hát ez vicces. Nem tudom a megfejtést, gőzöm nem volt róla hogy a bajcsyn van louis bolt, motorosboltot a közelben csak a harley-t tudom de az nem a bajcsyn van... Úgyhogy passz, de ha arra járok kocsival, megnézem.
Üdv