Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én többet adok a wikipédiára mint majorra:D
*Debrecennel
Földrajz Fakultációra járok! Budapest első, Miskolc és Debrecen mindig vetekedik egymással, inkább holtverseny, Karcagpusta Debrecent megközelítőleg egy nagyságú!
Karcag meg a 4.
Atta a faszba sincs újfalu:D
link Hajdúböszörmény se olyan kicsi!
rendben. felvettelek!
vegyél fel msnre többit ott megbeszéljük
teljesen gyári
igazából nem tudom mert ami rezót vettem anno azzal volt. annyi hogy egy kis karc van rajta de egy kis polír simán kikapja. ha gondolod hnap megkeresem neked suli után.
jaja 3csavaros azt tudom:D viszont a tiedben amit árulsz abban van valamien szűkítés?
nem tudom mert nem volt 50es RSem de asszem az is 3 csavaros.
max ha nem akkor kell csináltattni egy közbetét esztergályossal pl.
Sztem erre neked Rsatta vagy vki akinek volt 50es RS és 125 jobban választ tud adni
helló. engem érdekelne az a gyári dob. 50-es rs-re fel lehetne rakni?
Területileg magyarország 2. legnagyobb városa (Bp után) a miénk, azaz Hódmezővásárhely. Ismétlem, területileg, mivel sok tanya tartozik a városhoz :)
Még nem :) Babonából nem akarok, pedig 170fő már fel van jelentkezve 1db uv-ra :D Istenem, ha meglesz, úgy berúgok hogy egy hétig az árokparton fogok hányni
Meg van a 4-esen a Lovardával szembe is!
értem, akkor azért nem voltam képben.
már megszűnt hellyette mol van de ahogy a 4 -esen jössz szoboszló irányából befele jobb oldalt van ahol van a penny market
hol van agip kút debibe?
jaja az megszűnt
arra gondoltam, igen
asszem ott vannak kereskedések is
a 4-es fele volt egy az agip mellet arra gondolsz? az megszűnt
legalább mi magyarok tartsunk össze...
tezsvííírem :D
énis rühellem a cigányokat
hát én meg örülök, h magyar vagyok... és nem olyan, mint te, akiket mi tartunk el...
éjszakai autó mosó megvan még ? gyönyörű szép nők dolgoztak ott
most vettem észre hogy én mindig olyan terjedelmes szövegeket irok