Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

400E környékén gondolkozok, de majd eldől még addigra:)
igazolj át.a napi licenszért körülfognak metélni egyrészt,másrésztr pl dunlop trophyban felejtsd el,mivel az már magyar Bajnokság és N(nemzeti) licenszre van szükséged.
Semmi különleges teendőd nincs,mindössze annyi hogy letöltöd a br oldaláról a licenszigénylő lapot,elmész sportorvoshoz,majd utána 2 fényképet mellébiggyesztesz,és a kitöltött lappal elballagsz pl hjc-hez vagy bárhova.ne linkeskedd el ha versenyezni akarsz mert nem fogják engedni a napi licenszet.
Egy olyan kérdésem lenne, mert te biztos benne vagy. Ugye nekem volt 08-ra licenszem a Jt motorsportnál, de már lejárt. Nem kaptam semmi értesitőt ,meg semmi lapot hogy mit kéne tennem. Lehet azt hogy most átigazolok máshoz? Vagy csak mindig napi licenszet váltok ki?
SZervusz lehet hogy csak megcsuszott az ujjad,de rossz topicban motoszkálsz.ez az rs125 topic,nem a tuareg.szerintem az ehhez hasonló jellegű kérdéssel inkább a tuareg topicban érdeklődj,egyrészt valószinü több sikerrel jársz,másrészt megkiméled magad egy leugatástól.
üdv
meg esetleg a tuareg topicban kérdezősködj :D
hát, olyan általános kérdéseket tettél fel, amikre egy 12-18 éves motor esetében nehéz válaszolni. Minden a motor előéletétől függ, de azzal számolj hogy tizensok év alatt sok gazdája volt, és lehet nem mind foglalkozott a technikai részével, csak hajtotta. Egyszóval nézd meg jól, és vigyél magaddal hozzáértőt!
Sziasztok!

Aprilia Tuareget szeretnék venni. Mit tudtok róla?
Kérdés, h a régebbi ( 1990-1996) modellek megbízhatóak-e, illetve szervízigényes típus e egyáltalán. Alkatrész van-e hozzá és drága-e az alkatrész? Köszi!
Eladó Renox Protis ing!
msn/email címemet az adatlapomon megtaláljátok. Pár alkalmat volt használva,hibátlan állapotú!
Ár fixen 20e Huf.
a pöcsöm h. ilyen rövid a jelentkezési határidő... valaki segítsenel lehet ezt intézni egy hét alatt? mert múlthéten basztam felhívni a hjc seket :S de oda akarok menni...hol van békéscsabához legközelebb klubbházuk mert nem találom ? csak pesten van? gondolom személyesen kell bemenni hozzájuk és bevibnni az összeget és egy sportorvosit... vagy hogy csináljam gyorsan?
Milyen árba gondolkozol
Mert az enyém is nyár körül lesz eladó
Még nem sürgős. Nyár közepe, végefele gondoltam a vásárlást, mert még nincs meg a kellő pénzmennyiség Szép az Rs-ed
Sziasztok!

Új fajta RS 125-re komplett matricaszett, bármilyen színösszeállításban 30000 ft.
Az anyag jó minőségű nem fakul a napsütéstől és bármilyen tisztítószerrel mosható.
Akár külön-külön darab is rendelhető.

Tel.: 06308519052
email.: richard.biel@freemail.hu

az oldalra nem tudok minden nap benézni, lécci ne ide írjatok. Köszi
ugy néz ki nekem is eladó lessz hamarosan a motorom!vegyél fel msnen és majd ott beszélünk
Ok.Köszi.
Nem vagy pofátlan, de őszintén szólna, nem emlékszem már. :S
Kb 1 éve csináltattam meg, aztán nem emlékszem már teljesen.
Azt hiszem, a két felnin a fényezés + polír + króm szelepsapka volt összesen 25ezer...
De nem vagyok benne 100%-ban biztos
Szewa Petya.
Remélem nem vok pofátlan, de megtudnád mondani h mennyiért polirozták a felniket neked
Áztákurvaaa:D:D::D:D:D
a legalsó:D
Kurva vicces vagy. Ennél jobb poént el se süthettél volna te szarfolt Shrek seggén....
Csak karikázz be egy nevet ami are ráismersz és már ütjük is a fejed
melyik vagy baszod?:D
Ő a homokos fucky?
90-100 környékén nekem 3,7 literel jöttem haza a balatonról ami kb 100 km . Folytatlan változat van nekem . Mármint a 11 KW oshoz képest folytatlan mert az enyémen (MÉG) katalizátoros buta kipu van :)