Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Tyt !

Nézd csak milyen dobom lesz /fekete carbon palást/
Bajcsy Zsilinszky utcát ír, csak nem tudom hogy van-e bolt is.
Nem tűnik soknak, de 50rugónál az már 2500 ft, ami meg egy háromnegyed tank benzin!
Robee!

Szerintem a roadrider.bt árul louis cuccokat (a honlapjukon én ezt láttam). Ez a vásárhelyi jókai úti motorosbolt. Egyébként itt van kedvezményem, so ha neked nincs, ideadod a lóvét, megmondod mi kell, bemegyek és kapsz 5% engedményt.
persze ,hogy jó le fogja kasztani az órát ,akár karburálás nélkül is
Istenem G.XXX még a húgom sincs ilyen hülye mint te ... pedig nem sokat motorozik ...
Hy Tyt! Vásárhelyi Louis-nak van boltja? Webshop az van, azt tudom. Köszi.
ennyire feltunoen ne néznél hulyenek mkit...nem tudom mostmar tényleg ki alregje de mostmar unalmas...
181cm magas
86kg
46-os a lábam
még valami?
seggfej v te...
bence mondjad adataid
mert a motort eddig szeretett keresztapumnal lattam ketszer es addig nem hozom el amig jobb ido nem lesz amugy meg nem tartozom neked magyarazattal baratom
azt nem értem, hogy a nemlétező motorodról, legalább egy láthatóan bikepicses (nem saját) képet sem töltöttél még fel?
bocs hogy ide írok de nagyon megéri neked az a kipuff végsebességre is dobja mint áállat gyorsulás is;)(kis hülye..gyökér)
okés küldjed a pénzt
jöhetne már a körte gyerek
bence 30 at adok azert a szarert
hat istenem gxxx te mekkora 1 búza vagy xD Latom annyi eszed sincs a motorokhoz mint 1 marék szárított lepkének xD
na gyere aztán meglátjuk ki kapja
álnévenirogatóhülyegyerek
am csak szólok hogy ez rs fórum nem cbr.
na okosok! mennyit dobna vegsebessegen ha felraknak azt a pufot a cbr re? nem mehettem meg vele a szar ido miatt de en azt akarom hogy gyors legyen!
30 K t adok erte meg egy budos pofont a kocsogozesert
a köcsögöt így írják te kis búza
persze h jo a cbr-edre
60ezer és a tiéd
gyorsan utald át a pénzt kötsög
ha jo a cbr em re akkor megveszem! mennyibe adod kolyok?