Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jujj, ő volt rohadt szar,ha vizsgán van, akkor esélytelen bármi "segítség"...
Majd szólnak,ha sok az off
jó vicc nekem lovas volt. persze nem lehetett választani.amúgy csak én érzem h off?
ItalyCorse add meg az msn cimed, vagy vegyél fel az enyém ottvan az adatlapomon.
Csekét kell kifogni vizsgán (ha tanít titeket) aztán elmondja a megoldást! :D
csak nem?
nekem mondod...másodjára is meghuztak pedig különtanárhoz is jártam, és kevesebb pontom lett, mint tavaly mikor nem tanultam
éljenek a közlekmérnökök
háhá.én még csak most kezdtem,még van egy jó 9,5 évem
Azaz, még hátravan gépterv 1,2 vizsgám meg a gépterv 3 fullosan, már kurvára el akarom őket felejteni.
hajtáspajtás tanszék.
közlekedésmérnöki :)
De azt vágod, hogy azért,mert megvan a limit? :D
Melyik fajta műábra ez? Ami a "Z" épülethez tartozik, pajtások tanszék?
akk már...
Anatómia 107ből 21nek sikerült...
Ismerős a szitú egyik nagyonjó barátom bme-közlekedési nemtom a röviditését másik meg bme-vik re jár.
vik -eseket mindig irigyelem Orosz fizika előadásai miatt bár itt is vannak jófej előadások :))))
Sajnálom,hogy dolgoznom kell mert apum nemismerem és anyum nyugdijas,ha megtehetném tuti nappalis bme -s lennék :)
Én most államvizsgáztam Miskolcon. Miskolcon sem egyszerű. Sőt...
Erről van szó,de gondold el később egy olyan állás betöltéséhez aki arra nem alkalmas mi történne....
műábra I. idén 360 emberből 12 ment át.üdv a BME-n.
(abból 8 már nem először csinálta)
DE-AMTC-MK Gépészmérnöknek tanulok.
www.unideb.hu
Amugy BMF-BGK ra akartam és lett volna elég pontom még BME re is de sajna levelezőn államilag támogatott pesten nincs:(
De nem bántam meg,mert munkatársam Kandóra jár levelezőn Villamosmérnöknek és összehasonlitottuk a Debreceni cumót a Pestivel és azonosan nehéz!Nagyon jónak tartom az oktatást itt Debrecenben!
Műszaki ábrázolás I. anno 160/8
Mérnöki fizika 49/1
Vannak bizony csúnya dolgok
nem azt mondtam h nem tetszik...am meg itt sincs mellébeszélés,legalábbis nálunk se földrajzon tesin meg pláne...
Hol tanulsz mérnöknek?
Végig kúpos csövet is tud húzni?
Vsak hirtelen rávágtam, ha Attist, meg Űrt is hozávesszük, akkor mégtöbb.
Tervezni egy újat, az egy dolog, de legyártani gépesen másolva egy meglévőt, az ténylegesen lakatos munka.
közgazdászok,pénzügyesek ugyanmár :)
Mérnöki szakokon mellébeszélni sincs lehetőség ici picit se,mert mindent számolni és szerkeszteni kell az meg vagy jó vagy nem olyan nincs,hogy majdnem jó!
Matekból nálunk úgynézki a ZH,hogy hibátlan feladat +1 hibás feladat -1 pont és multkor 16ból kettő ment át épp,hogy kettessel!
Teljes mértékben igazuk van,mert mérnökök leszünk.
Nem kötelező a felsőoktatás akinek nemtetszik elégedjen meg egy szakmával(nekem több is van és suli mellett dolgozok is).
Mellesleg nemértem,hogy mi ez a nagy túljelentkezés a divatszakokon(pénzügyszámvitel,turizmus vendéglátás és a többi csodaszak).
atis benne van abba a 3-ba?