Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt! Nyugodtan törődj bele hogy az O gyűrűs lánc visszafogja! Kb. 2-3Le! Gyárilag se raknak rá olyat! Egyépként a D.I.D gyárt erősített gyűrű nélküli 520-as láncot cross gépekre az a neve hogy DID 520NZ Professional Pink Motorsnál 12500ft! Ha meg akarsz győződni róla kérdezd Aszalós urat!
hát szerintem lehet mérlegelni: megveszed ezt a fajtát olcsóért, kibír 6000kmt, vagy rááldozol 18ezret a DIDre, de az 20-25ezret el megy gond nélkül.
Nekem az volt az AF1-en. Tapasztalat: az előző láncom ki volt nyúlva szakaszosan, felraktam ezt és mintha zsinóron húzták volna a motort, szépen gyorsult vele, és alig volt hangja a láncnak. 6000km-után viszont ez is kinyúlt hiába fújkáltam. De tény hogy fele annyiba sem kerül mint az O-gyűrűs láncok.
Ilyen hülyeséget :))) Persze visszafogja valamennyire (szerintem ez azért nem annyira számottevő!), ezt nem tagadom, de az én logikám ez:

volt rajta a gyári regina lánc, 4000km után már nyúlott volt, akadozott, NA AZ VISSZAFOGTA A MOTORT! 13000kmt mentem el vele, a végére egyre borzalmasabb volt, rángatott a motor, nem gyorsult egyenletesen, és érezhetően visszafogta.
Na most én felraktam az O-gyűrűs DIDet (40-45paciig), és azóta simán gyorsul, nem nyúlt még semmit, nem akadozik, tökéletesen ellátja a feladatát. És ez a DID lánc még vagy 20000kmig ilyen tökéletesen fog szuperálni ha vigyázok rá. Inkább az O gyűrű fogja vissza egy hangyafasznyit, mint egy hulladék olcsó lánc, ami már 4000km után megnyúlt és 100x jobban visszafogja a motort mint az Ogyűrűs DID :)
a tank az komoly rajta:D
link ?!Chip tunning?!, fordulatszámmérő, fém fékcső, kipufogó tuning, tárcsafék, törzskönyv, 150000-es felújítási költség?
Érzéki forró csoki Ne hidj neki , úgy itta a Jagert mintha tea lenne
Szia!
MI foglalkozunk Iris és DiD láncokkal.
bakonymotor@gmail.com
Nah frankó, akkor most mit is vegyek?
Olyat ami hamar megnyúlik, vagy olyat ami visszafogja amocit?
Jah találtam még egy láncot ami jó lehet!
Ez elvileg meg van erősítve, de majd ti megmondjátok hogy mi van vele!
J520H.110 JT ASAHI erősített meghajtólánc 5900 Ft /db
Na erről mi a véleményetek?
Köszi előre is!
ItalyCorse !
még régebben irtam hogy kellene 155 ös fuvóka , és irtad hogy neked van ,ugye?
Jah bocs nemide
Gyere egy érzéki forró csoki mellett kitaláljuk mi a baja a moccodnak
erre én is reagálni akartam de mondom hagyom mert mostanába csak rosszat szólok ...de akk ezekszt nem csak nekem tunt fel h mekkora poéngyárak vannak itt minth válaszolt vna a kérdésekre ha már írt....
O gyűrűs lánc visszafogja!
lehet most olyan hosszú szövegen töri a fejét hogy még mindig nem tudta elkészíteni
vagy nem tudta kiválasztani a hét emberét mert a looser egyértelműen g.xxx
hol vagy már kiskörte
mekkora humor herold....
Mondtuk, DID O gyűrűs. Nagyvason fennvan :)
Üdv skacok!
Nah mi akkor ne azt a láncot vegyem?
Ha valaki tud akkor lécci mutassa már meg hogy melyiket akkor!
Köszi!
Sziasztok!
Van esetleg valakinek innét a motorján Michelin Pilot Sporty? Most rendeltem meg, még le tudom mondani.. Nem csúszik? Mert azt hallottam róla
Tudom h elég sűrű a speed, de elkeveredett, bár az is igaz h rakosgattam ide oda, de hát az nagyon minimális rázást jelent.
Tudom, tudom. Már rájöttem, hogy eleve kisköbcentiset sem éri meg venni. Hamar ki lehet nőni. Újon is veszt az ember, de nem biztos, hogy ennyit. (mint én legalábbis )
Hát nemtom, veled, valahogy, sohasem ugyan azokat tapasztaljuk:)
Az agip speed, egy kifejezetten nehezen keveredő olaj, annál már csak a gokartolaj macerásabb
Lehet van egy nagyon egyszerű. Igaz sok baja lehet, de mi van ha a benzin volt szar és vízes. Ugyebár a kocsik amik 4 hengeresek jobban elviselik mint az 1 hengeres motor. Szerintem próbáld meg azt, hogy leereszted belőle a benzint és pl teszel bele 1 liter 100-as omw olajat ha így se jó akkor lehet egy karburálás talán...
2 olajjal már próba volt (2literes üveg). Agip speed, record racing, de én személy szerint nem láttam h leült volna az aljára, bár ez a müvelet kb 5-10perc volt (ha annyi idő alatt egyáltalán lehetséges)