Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem DID O-gyűrűs van fenn, 18-20e volt nagyvason a lánc. Semmit nem nyúlt még szinte, tökéletes!
Azt a láncot felejtsd el! Nekem volt fent ilyen! Kb. 6000km alatt részlegesen szarrányult! Ha jot akarsz DID Cross láncot vegyél erősített gyürü nélküli!
Ugyanez az erősített láncban, nekem 12ezerbe fájt(DID), nem hiszem,hogy ennél olcsóbban találsz.
Üdv skacok!Ezek kellenek a mocimra!Ezeket néztem a mocira!
Ha valaki olcsóbban be tudja őket szerezni az lécci szóljon!Köszi szépen!
J520H.110 JT ASAHI erősített meghajtólánc 5900 Ft /db
JT701.39 JT acél hátsó lánckerék 5100 Ft /db
JT394.17 JT első lánckerék 2400 Ft/db
3830 NGK BR10EG gyújtógyertya 2480 Ft/db
jah és még +20.000ft-ért kap egy dobot is:D
meg grátiszba egy csövet szétvágni,nem?:D
35.000Ft-ért küldök neked 1 rajzot:D
Az nem probléma!
Hegesztőnek tanulok, van itthon vagy 30 m2 0,1-es lemezem, szóval sem az anyaggal, sem a munkadíjjal nem lenne gond, sőt még szépen meg is tudnám hegeszteni, csak nincs palástom!De ha valaki szétvágja az Arrow rendszerét akkor csináljon róla palást rajzot, mert lenne rá igény!
Annyi a bajom!

Nah lényegtelen, most van más amire költenem kell, szóval egy darabig, nem lessz rendszer a mocira!
nekem van
Kiskörtét akarunk!
elég komoly palástolt rajzot kéne ahhoz csinálni hogy faszán meglehessen csinálni, továbbá a szögeket amiket bezárnak a szeletek és valakinek aki ezt pontosan legyártja illetve minőségi módon meghegeszti...az adott szögértékekkel!
anyagárba sem két forint nemhogy a munkadíj!
Jolly csövet másoljatok:P csak 100részből van
Slagcső
annyi hogy egy nagy alátétet kell mögé tenni hogy netudjon lecsúszni... ideiglenesen sztem jó megoldás főleg ha nem a rácsos mintásból csinálod ami egyből szemetszúr még sötétben is
OKÉ, akkor legközelebb megpróbáljuk mi is abból :)
gumiból kell csinálni és jó lesz, nekem is az van.
Nem mindegy miből van, a gyári olyan szivacsos-szerű anyagból. Nekem utánesztergált volt és nem hozta a reményeket, de biztos van erre is jó anyag + megoldás.
esztergáltass újat.
Rakd a gyárit. Nekem volt utángyártott és nem volt jó, ismét visszament a gyári és most megint jó. Árát nem tom. Lehet, hogy más mást tapasztalt, ez a saját tapasztalatom.
Skacok!
El van kopva a mocin a láncvezető görgőm, mit szoktatok hejette rakni, vagy mennyi egy új?Esetleg ötletek érdekelnének!
THX!
Nekem van gyári kipuffogom olcsoért
keresek agv gt plexit átlátszót!
Ez alapján ezt nem tudod elkészíteni, elég vicc adatok vannak megadva.
Csak egyszer le kéne mérnie valakinek és lerajzolni...
A palást rajzot az nem lehet megszerezni! Ha érdekel valami írj nyugodtan!

A Givi termékeken kívül kapható lesz hamrosan D.I.D láncszettek, Malossi, Polini, RMS, Motul, Castrol, Arrow, MIVV, Leo Vince....
keresek agv k-serie sisakhoz plexit,gyári is jó csak ne legyen karcos,törött.
mennyi? és méhg kinek van? hogy mik közül lehet választani tavaszra kell:D addig ajánlatokat várok