Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem csak te várod:D
nincs
bebaszna mar pont te tartanal itt nyelvtanorat.... elobb le kene tudnod irni
én már csak kiskörtét várom.. mjad ő megmondja a frankót ne izguljatok!
brutál, mutass légyszi egy fotót a vasadról, szeretem a busákat :)
remélem nem rám gondoltál hogy szűz ja és a busa van 1400 nézz utánna a googlen ha nem hiszed!na jolva gyerekek csak azért irtam mert hallotam pumukliról hogy mekkora arc phhhhhh!ne hagyjátok magatokat!
ha jól emlékszem 1340ccm nem? az majdnem:D am sziasztok látom minden szép és fasza itt a fórumon... a challenge rezó megvan még? nem baszakodásként kérdezem csak tavaszra kell is
Csak olvasok és ámulok!
Hagyjátok már szegénykét!
Csak az adatlapjára tekintsetek rá!
Hát ez a kismajom akkor ült utoljára motoron,
amikor utoljára nővel volt!
(pedig még tuti szüz)
. . .

, ,
nagyon sok új nick név van itt a fórumon ... ennyi
mire gondolsz tuning?titeket védtelek erre velem baszakodsz!
1400as busád van ? kutyád fajtájáról már nem akarok beszélni és nyelvtan órát tartani ...
g.xxx!tiszta szar vagy! tudod mi az hogy tiszta szar? mit akarsz te? az ilyenek mint te az első kanyar és vége!de figyuzz már PUMUKLI! ITT A NETEN MINDENKI AZT MOND AMIT AKAR!ÉN MEG MEGVESZEM A LEGTUTTIBB ŰRHAJÓT A LEGJOBB FEJLESZTÉST AMIVEL 10 ÉV LESSZ MIRE KŐRBEREPÜLLEK AKKORA PARASZT VAGY PEDIG A LEGUJJAB!SZERINTEM FELE SE IGAZ AMIT MONDASSZ DE MINDEGGY!
Szevasz Tomi55!
Átadom neki köszöneted!
Örülök, hogy tudott segíteni!
Nekem is Ő rendezte a papírmunkákat, szóval nekem csak hajtanom kelett!Csak így sajna az Ő nevén van!
Örülök hogy tudott segíteni!
Üdv mindenkinek, kivéve a Barátomat nem üdvözlöm: G.XXX-et!
Nah hali!
Régen jártam már itt... A mocira már csináltatom a rendszámot, remélem mire kezd a szezon kész lesz. Miniby add át köszönetem bátyádnak az infóért, mertt itt az ocsmányirodában nem tudnak semmit...
Ennek a gxxx vagy mittomén kinek ne is válaszoljatok, majd megunja valamikor... szánalmas ember, aki annyit nem ér, hogy hozzászóljon valaki.

Ja és Mb80 Boldog Születésnapot!
Na pacsi
Olyan jó ide néha benézni, mindig van valami balfasz kamuadatlappal...
Mindent megkap, de gondolom fényképezőre nem futja...
Mellesleg az sl mellé elég furcsa az rs 125...
Minimum egy ducatti illene, de inkább egy mv agusta...
Ezres gixxer:ilyen kell meg merci..."szét tuningolt rs".."mindent megkapok amit akarok"...nem is tudom mennyivel akarok menni...na pont az ilyen emberek csinálják a balesteket és akik miatt vannak az elöitéletek a motorosokrol!
Emiatt a mindent leszarok stilus miatt meg hogy nekem nem parancsol senki...és akkor se a sebesség se a kresz
szabályokat sem vesszük semmibe!
Jah különben ha ilyen "nagy motoros" vagy akkor lécci írd már le nekem,hogy hogyan kell bejáratni tökéletesen egy új mocit please!
Előre is köszi a válaszodat!
Annyira kíváncsi vagyok, hogy melyik szellemes fórumozó szórakozik amúgy velünk! Arra is gondoltam, hogy Kiskörte, és így lesz eldöntve, hogy ki a hét loosere!
Te G.XXX!
Nem tom, hogy mit vársz egy 125-ös sportmotortól!
MIért nem veszel rögtön egy Turbós Gixxer 1000-t és az majd fog neked tépni olyat, hogy visszajáró vendég leszel a kórházban!
Ennyi szerintem egy kicsit sokat vársz a 125ccm-től!
Elektromos kávédaráló hangú rs 125
http://www.youtube.com/watch?v...
nem fogok megragadni ne feljel! tudok en motorozni
Első sarkon megragadsz, mert nem járatod be! Utána meg feltekeredsz 1 fára! (H) "Kurvakemény" leszel! Isten vagy!
ne is kivand. en sem kivanom senkinek... mar a megvetelekor szolok hogy tuning kell es rendeljek meg nekem! tudok en vigyazni magamra nem vagyok en balfax. nagyon remelem hogy tepni fog mint az allat mert az nagy szegeny lenne ha nem menne ugy ahogy akarom!
Vedd meg aztán motorozz sokat!
Addig sem hallunk felőled!
Jah majd nézzük az elhalálozottak listáját!Te meg a tuning motorodra kiváncsi leszek!Majd lécci rakj fel képeket a mocidról!Kiváncsi leszek hogy fog kinézni a 200+-os motorod!


U.I.:Félreértések végett, én nem kivánom senki halálát!
hehe kacagok rajtatok. leszarom a velemenyeteket. ket het es megveszem a motorom. ha eltakarodott a ho elso dolgom az lesz megnezem mi tud (H) utana meg szettuningoltatom