Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg kell baszni!
öregem te valami netes terminátornak érzed magad hogy veled még összefutni sem lehetne?de sztem valami ős forumos szorakozik mindegy,ha meg igazi vagy akkor meg sztem elöbb utobb valaki leszabja a lábad ha nem veszel vissza
200at megy egy nagy faszt fog neked annyit menni te parasztarcú geci
szép volt öcskös!
Elnézést srácok!
meno
nem kell vele foglalkozni...en meg mindig azt mondom h alreg:D...ha meg nem szimplan beleszuletett ebbe a meni vagyok vilagba,es rajta így jott ki ez van...de en nem okoskodok mert ah RRman mar mondta megint beleszek fenyítve:D
mi a faszért kell neki válaszolni?
de most komolyan...
ilyen szarsággal van tele a fórum
Na ezt megkaptad!
Te! Figyu má! Én itt haverkodni akarok veled te meg ilyet irsz vissza nekem , ha merek!?
Lehet neked fura ha valaki meg akar ismerni, barátkozni, ismerkedni akar veled!
De!
Tudod motoroskörökben általában ez igy müküdik, és nem kell faszagyereknek mutatnod magad a letöltött képeiddel mega gagyi dumáddal. Nem attól vagány valaki ha a legütősebb sportmotorja van,vagy a legbarbibb csaja! Gondolom nem lehet sok barátod (egyáltalán nincs), talán a magad köré épitett kis kitalált világod miatt!
De ha gondolod gyere el a diplomatalakótelep portályára! Mert nyilván tudod hol va ha ott laksz! Ugye?
Az ottani őröknél jelentkezz hogy engem keresel! 10 percen belül ott vok! Csak azért ott merek veled találkozni
, mert ott a biztonságiak tudod az én embereim. És remélem megvédenek tőled ha majd bántani akarsz!
Addig is szerintem jobb ha kussolsz te kis faszverő köcsike mert minnyá kideritem ki a f@sz vagy oszt akkor majd a sirós képeidet töltögetem fel a többieknek had röhögjönek te kis 16 éves szaros!
Jótanács! Mielőtt megveszed a bicajt:-nézdmeg ha leteszed a talpad a fölre eléred-e a kormányt?
Mer ha elesel könnyen belerugnak a kis okos fejedbe te ratyi a qurva anyádat. . . .
jó a 3. kép adatlapodon,ott vtam Atta mester alakít:DD
igazad van,megfogadom
úgy látszik SUPERMANNEK pizsivan biztos most issza a gumimaciszörpöt
Gozsi sztem maradj ki ebből mert megint le leszel oltva és sírhatsz egész éjszaka!
huhh, úgy látom,megint vérre fog menni a harc:):)
te is le lettél ugatva...látod cimbizni akar az ember és máris jön a keménység 1992ből...
gyursz? és mire a seggedre?
fiuk! én már itt vagyok!na lessz sör vagy nem?
nem alkoholizalok mert gyurok... de majd osszefuthatunk ha mersz
Nemtom miért kell kinevetni a másikat!
Ez nem szép dolog!
Na mi van haverom ütközünk vagy fellőtték anyáék apizsicsillagot?
Mégse vagy olyan nagy csajozós motoros?
Csak ma estére szól a meghivásom!
nincs vkinek elfekvőben egy 36 os mikuni karbi?
Akkor a hátulján az 1300 felirat az csak vicc mi? Hááát így már vágós!
oksz!1 sör a dombon!
tudod a motorba van motor hát az!
Busának busa de hol 1400-as ez?
Ne bántsátok szegényt!
Most akarok vele spanolni!