Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, már örülünk ha alapjáraton felpörög 5000ig, és terhelés alatt még rosszabb.
A keverésre azért nem gyanakszom, mert eddig is így tankoltunk és nem volt semmi. Már leeresztettük az összes benzint is, ami volt benne, megpróbáljuk "minőségibbel"(?).
Sőt! Még valami: amikor a légszűrőről leszedtük a leragasztást (azért volt rajta mert túl sok levegőt kapott), akkor mintha "fellélegzett" volna, de 8000 fölé nem ment.
Azt kb elfelejtheted, hogy amit ráköltöttél, azt egy esetleges eladásnál visszakapod.
Egyszer, csak játékból próbáld ki, hogy mi történik egy(mondjuk piros,mert az jól látszik) előoldatlan olajjal, ha átlaátszó edényben, benzinbe öntöd.
A nagy része, szépen leül az aljára(az előoldott is, csak az sokkal kevésbé)
Ha iylenkor, mindenféle rázogatás, billegtetés, miegyéb nélkül elindulsz, ahogy nyit a benzincsap, telemegy a karbi olyan keverékkel, ami gyakorlatilag égésképtelen.
Köszönöm a választ annak ellenére, hogy kicsit reménytelen így "távgyógyítani". Tutira megyek, megvárom apámat, és ő megszakérti és majd beszámolok az állapotról.
Egyelőre nincs ideje a szerelőnknek, de kifejezetten apriliás és olcsón is dolgozik. Kb. 100e-be van eddig a vételáron felül a gép, már továbbadni se éri meg.
De 100kmert igy megtudna tenni és utánna megállna? Meg a mostani olajok, legalábbis amiekt eddig próbáltam(nem sok fajtát:D), ott beleöntöm és már keveredik is, meg talán amennyi uthiba van vmelyest összerázná véleményem szerint.
Azért mondtam, mert pont tankolás után lett szxr. Nem kizárt, hogy véletlen egybeesés... Valószínű, hogyha folyik a hűtő, akkor oda is megy vmi.? Először azt hittem csak hólé, de fagyálló. De folyik... De amikor jelentkezett a romlás akkor még nem folyt. Na mindegy, megkuksolom. Csak nem indul be...
Ezt így ennyi infó alapján nemigen lehet"megtávgyógyítani"
Ha eddig egy szerelőnél volt, és ennek ellenére szar, akkor vagy vissza kell hozzá vinni, vagy keresni egy másikat, aki TÉNYLEGESEN megjavítja.
Az itteni urak, az Aszalós műhelyt favorizálják, nemtom 50est vállalnak e, de gondolom igen.

Amit eddig írtak, neked, annak utánajárhatsz, az ingyen van.
Ha a víztömítés, szart be valahol, akkor fogyasztja a vizet, és a víz a
tartályban zavarossá, koszossá, olajossá válik(nézd meg)
Ha fehéren füstöl, akkor esélyesen vizetszív, ha kékesen, akkor olajat szív valahonnan, vélhetőleg a váltóból, ennek oka a tömítés, vagy valamelyik szimmering.
(ha olajat szív, az is ellenőrizhető, mert a váltóolaj benzinszagu, és lassackán fogyogathat is, valamint, ha jár a motor, és a kipu mögé teszed a kezed, olajpermetet köpköd, iylenkor a gyertya is sötét, v fekete színű.)

Viszont, mivel -mint írod- ez egy tankolás után következett be, nem lehet, hogy valamiylen folyadék nem oda került, ahová kellett volna?(ha a tankba öntöd az olajat, és nem kevered össze, az szépen leül a tank aljára, és amíg ki nem megy, addig csak harákol, és füstöl a motor, ha egyáltalán beindul)
ubazdmeg de drága :o
nah ezt nem gondoltam volna. mindegy majd nyáron talán lesz felesleges 22ezrem...
kössz szépen!
És füstölhet is tőle.
Nem pont erre gondoltam:) Hanem a hengerfej tömitésnél, de ha kiveszed a gyertyát egy kis járatás után lehet már ott is látszik a viz nyoma (fehér elektroda).
nagyvas.hu MRA, 22e
Ennek még utánanézek. thx
Mivel vízhűtéses és ha rossz a tömítés kaphat vizet.
Létezik, hogy vizezték a benzint? (Mol kút..) Másként nem kaphatott. Füstöl mint az állat. Ez mire utal?
én inkább egy olyan cuki cipőt szeretnék
Nincs fura hangja, esetleg vizet nem kaphat, vagy nem füstöl nagyon?
Ilyen plexit hol lehet venni és mennyiért?
Hm... Hogyan hálálnád meg
Sziasztok!
Lehet, hogy szégyen de én csak most találtam rátok. Lehet, hogy nem szokás itt bemutatkozni, de inkább most közlöm, hogy nem nagyon értek a motorokhoz, szereléshez, stb. (valszeg lány mivoltom miatt ) de motorozni szeretek, de még csak tanuló fázisban vagyok. Tavaly vettünk egy 50-es rs-t, de baromira megszívtuk vele, mert egy egész idényt szerelőnél töltött, már szinte minden fel lett benne újítva, de még mindig nem megy. Ezúttal viszont nem tudtunk rájönni a problémára...
Miért lehet az, hogy mentem vele 200 km.t hibátlanul lejött, tankoltunk bele és utána jóformán fuldoklik. Nem pörög fel 10.000ig se, később már alig 6000, max. seb. 50km/h, de kb. 100 km. után 2000 fordulat és szép lassan meghalt. (Ezek előtt 70-es hengert kapott) Itthon szétszedtük a karbit, benya rendben volt, szűrő tiszta, mindegyik, fúvókák kifújva, elvileg semmi probléma. De nem megy fel a fordulat soha 4-5000 fölé. MIÉÉÉÉÉRRRRRT? Valakinek van tippje?
Nagyon hálás lennék...
olcsóbban mintha bemennék a shoxba? mert nekem eltörték(a pöcköknél) stealth ra kéne sztem sima vagy mitomén mert így nemjó hogy nem lehet kinyitni mert lejön:S
Tyt ha kell agv re plexi szolj
akkor írhatsz nekem egy telefonszámot aki csinál rs re
Nehogy azthidd, hogy az arrow valami hűha... Sok szaki csinál neked itthon olyat, sőt jobbakat csinálnak, arrow seholsem jegyzik.
szerintem meg házilag az életben nem csináltok olyat mint az eredeti arrow/vagy bármelyik. De ha mégis sikerül, szóljatok mailben, és üzletet csinálunk belőle!
Elég ha valaki leméri a szeletek átmérőjét, hosszát ebbe a progiba beírod és kiteríti, ki is lehet nyomtatni...http://www.iwt.com.au/MOTA.HTM