Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a fekete rs es gyerek az egy vicc... komolyan mondom!
A divatmotoros fekete rs 125-ös tulaj gondolom,hogy ki ...Nem jár vele nagyon sokat...Nyíregyen még egy spanyolos rs 125-öst láttam többször amikor még jó idő volt...Nem sok de van pár Rs-es itt a környéken, csak én sem nagyon ismerem őket...
Biztos van...nem nagyon szoktam látni. Egy tzr van még is a környéken, ami egész nap, egész télen kint áll a panelház bejáratánál...csodálkozom is, hogy még megvan.
Van erre még egy rs-es olyan mint Tytnek, csak az meg ilyen divatmotoros, nem tudtam elhívni motorozni.
Szóval vannak, csak nem nagyon ismerem a tulajokat.
Csá szomszéd
Sziasztok!
Van pár eladó RS (125) alkatrészem. A képen látható állapotban!Irányár 110ezer Ft.
Érdeklődni: danner913@msn.com vagy 06304004980
petya és jólet a plexi?neked csak levan fújva vagy van még +ba matricai is!
Vegyenek már pestiek is RS-t bakker :D Alig van erre... :(
sziasztok. van itt piros motor? lenne hozzá kesztyű.
CBRacing van még nyiregyen egy sport pro nem ?
észrevettem, csak jó hangulatban voltam
jaaa
Sztem fóliával nem lehet lesötétíteni a domborusága miatt, max lefujod lámpaspray-vel mint RsPetya meg Atta...
Egy újabb 2T 125 Nyíregyen! Jeee
ez a natixos spanis tudod női tulaj 990km arraow rendszer:D
hali, sztem rendszer, mert utána küldték az eredeti kipufogót, és az nem csak egy dob volt, szal sztem rendszer
Adrenalin neked esetleg van ötleted a problémámhoz?
Szewa!
Csak nem Poggiali Rs-ed van
Üdv. Valaki tudna nekem segíteni?
Olyan bajom van, hogy kiegyenlítő tengelyen és a főtengelyen kicseréltem a műanyagfogaskereket a kiegyenlítő tengelyen látszik a jelzés de a főtengelyen el van kókányolva, arra lennék kiváncsi, hogy hogyan tudnám beállítani, hogy jó legyen (pl. holtponthoz képest hol kell lenni a jelzésnak?)
A válaszokat előre is köszönöm!
Azt meg meg se szóltad h "j" a kopjon..h kerülte el a figyelmed?
értem hát nemtudom még keresek hátha találok mert minél hamarabb túlszeretnék rajta lenni:D
írjál nekik emailt, szerintem bármit megvalósítanak!
nem nemüldözöl el de énvoka zöldfülű nem nektek kell hozzám alkalmazkodni hanem nekem hozzátok ezel gond nincs ez ien dolog.
Ám nemien matricákra gondoltam humors kép avgy szlogen meg itt ahogy írtad is nincs fólia!
ráadásul ez kivételesen még értelmes is volt... :(
jájjj nem akarom ám elüldözni az újakat :(