Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mér van így szétkapva?
akkor jólvan,elöször azt hittem h ellopták és itt kötött ki nálunk... Én beköltöztettem az enyémet,most 1ütt is alszunk,igy tuti nem lopják el...xD
Jaja... de mily meglepő, még megvan a motor :o :)
Tyt a hét elején küldöm a képet
én is többször láttam már pl. a volt simsonomról képet beszúrva, hogy eladó (még a nevem is rajta volt a képen). Ja és egy tök másik simsont hirdettek állandóan azzal a képpel.
külföldi *
micsoda?:D felrakott vmi küldöldi a te motorodról képet hogy eladó?
Várjá, kimegyek a garázsba, megnézem megvan-e még
úgyis jó volt, megoldottam, meg tudtam nézni :)

Viszont egy érdekesség. a hirdetés feladója Aleksandar Petrović.
Ő egy szerb filmrendező volt, aki 94-ben meghalt. Elég jól ismert volt...

de megbaszhatja magát ez a gyökér. de legalább drágábban árulná basszameg :D 2350€, nah meg 14ezer km...
nem ezért rakok képet bikepicsre, lehet inkább le is törlöm mindet. :\
Hirtelen azt hittem ellopták a motorod... Mert az alak ugy is hirdeti mint külföldi...meg vicc áron...igy szokták a külföldröl lopott motorokat árulni nálunk! :D:D
még eladják a segged alól
de az övé
Bakker... :D Hát beszarok. Hát nem én árulom, annyi biztos.
Tudnál neki írni valamit, hogy tüntesse már el? Vagy jelenteni nem lehet az oldal üzemeltetőjének?
Ehhez azért pofa kell basszus.
Köszi, hogy szóltál :)
Meg van még a motorod?:D Mert én amugy szerbiai vagyok,nézegettem a motorhirdetéseket itt nálunk,és 1x csak a te motorodat találtam meg! Nézd meg! http://www.moto-berza.com/ponu...'59'%20AND%20
tip%20like%20'%rs%'%20%20ORDER%20BY%20time%20D
ESC&trazi=1&start=10&u=1&&ur=1&model=59&tip=rs
az ővé
Enyém, igen :)
Sziasztok! Ezt az RS-t mintha láttam volna már itt a fórumon...Rspetya nem a tiéd? Kicsi a kép sajnos...:/
Szia!
Ismerős a motorod! Képet tudnál rakni be! Ha jól látom akkor ez az Rs Mátészalkán volt anno 2 éve!
Mellesleg 2db Ogyűrű nélküli láncot használtam már, és nem véletlen váltottam O gyűrűs erősre :)
Úgy beszélsz mintha nem olvastad volna végig a hsz-emet.
Én is tudom hogy visszafogja, de mint mondtam Nekem az jobban megéri, hogy többet rááldozok egy olyanra, ami nem fogja nyúlás és egyéb okok miatt sokkal jobban visszafogni a motort.
nekem 8 én csak elmondtam hogy mivan....
Én is O gyürüset használok, meg szerintem azért mégis csak nem megy tele minden kosszal és nem kell hetente mosogatni, meg rozsdásodik, hasonlok, ennyi erővel szerintem az is visszafogja. És mégis cska kevesebb az élettartalma.
Sziasztok!
Valaki nem tudna abban segíteni, hogy hol találok chesterfieldes matricát vagy matricaszettet olcsón? Sürgős lenne, válaszotokoat előre is köszönöm!
Van!