Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy konkrétan a logisztika érdekelne,a megyébe nemsokára elkezdenek kiépíteni egy logisztikai központot és lehetséges hogy elhelyezkedés szempontjából nekem előnyösebb lenne. Hmm...
akár hol.
aki ezt elvégzi az ugysem lesz ember a végére.az egy állat
egyébként akik majd 2009ben jönnek ide azoknak már szétválasztják,és külön lesz járműgépészet,a közl folyamatok és a logisztika meg alkotja a másik irányt.
Közelkedésmérnökivel merre lehet a későbbiekben elhelyezkedni? most fogok végezni és eddig közelekésmérnöki szakokat fontolgattam,de egyre jobban húzok Debrecen-Gazd.infó felé...
Ha az enyémre gondoltál nem tudom, mert 1 éve vettem Nyíregyházáról egy csajtól, ő fél évig használta, de azelőtt nem tudom hol volt. Nincs róla egészben képem, mert most is meztelenül áll, nem sokat használtam.
hát gyerekek nem volt mákom...jöhetek uvra...
Énis annak tanulok
Nekem annyi előnyöm van, hogy dédnagyapám ló/tehénkupec volt :)) (nem vicc )
egyértek
Nah az meg a másik amit nem bírok, pfff
Nem szeretem az átláthatatlan, pontosabban kézzel meg nem fogható dolgokat, amik nem öltenek alakot, nincs formájuk, elég vizuális típus vagyok. Egy váltótengellyel fejbeverem magam fáj, nah de egy tőkéátcsoportosítással?
úgy értve, pont azért mert a gazdaság nagy része fekete... Az igazság odaát van
van benne érdekes is sok.. .gazdaságpszichológia nagyon tetszik, de egy kibaszott dolgot nagyon sajnálok, hogy nincs FEKETEGAZDASÁG kurzus...
nem mondtam h nem nehéz.
nekem túl száraz lenne.
Ezt mondom én is, próbáltam már pl. programozást tanulni, de az alap htmlnél tovább soha semmivel nem jutottam,és nem is nekem való :)
Én beismerem,hogy közgázról engem már rég kibasztak volna, képtelen lennék azt a lexikális tudást elsajátítani...
unalmas? Nekem aztán nem ;) Semmi pénzért nem tanulnék mást, mint közgazdaságtant és ennek altudományait(melléktudományágait). Sok -relatíve- értelmetlen száraz dolog van benne, de szerintem amit te tanulsz az lenne nekem unalmas, furcsa és megtanulhatatlan :)
Azt meg ne hidd hogy ez nem nehéz. Lehet más helyeken könnyen veszik a közgg szakokat, de itt az SZTE-n mennek a gecizések rendesen, de hát az élet is erről szól :)
legközelebb jössz szólj.
adok egy 5öst:Dteljesen igaz
nektek meg elég unalmas a tanulmány,az jelenti a nehézséget szerintem.minket több a felvett tárgyak közül érdekelhet,viszont nehéz.
"Matekból nálunk úgynézki a ZH,hogy hibátlan feladat +1 hibás feladat -1 pont és multkor 16ból kettő ment át épp,hogy kettessel!"

A matekos tantárgyak nálunk is ritkítják a népet, mert nem könnyűek. Bár nálunk is vannak durva dolgok, amiket lehet Te nem lennél képes tökéletesen megtanulni.. gazdasági jog, friss adótörvények, költségvetési kapcsolatok, meg millió dolog
Hát barátom, azért ne beszélj így bizonyos szakokról. Én sem mondom azt a mérnöki meg természettudományi karokra azt, hogy büfészak meg divatszak.
Véleményem szerint összefosnád magad egy közgazdasági karon belül pont egy pénzügy számvitel szakon. Próbáld ki, aztán mondd azt róla, hogy divatszak. Amúgy a legdivatosabb szak az utóbbi 3évben tényleg közgg, pl. én Kereskedelem Marketingen vagyok, és ez sem annyira egyszerű mint amennyire tűnik. Elhiszem hogy nálatok is vannak durva dolgok, mint mindenhol. Ilyen ez a felsőoktatási bicikli. És senkinek, aki komolyan veszi nem lehet nyűg, hisz ez a dolgunk :) Csak megosztjuk az örömeinket és a nehéz tanulós napokat (ebből van jóval több :))
Üdv
1 hónapja jártam bent, hááát...nem bírnám azt sokáig
nemnem gimiben kolis voltam...de a baross...az nem koli..külön fogalom
Nem húzni, hanem fujni.
jellemezően a kúpos könyökü 2t kipuk készülnek így.
sok hülye közlekes
barossos vagy?
már nicsn vizsga...és idén szemét volt cseke...az ö csoportjába voltam...hááát lovas...esélytelen de a gyakokat viszont jol tartja...