Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi van pumukli kÖrberajzoljalak? g.xxx
ha eddig nem volt akk majd most le lesz...egy isten vann koztunk vedd mar eszre,h merted csak így megszólítani?irigyellek bátorságod miatt
Bocsi hogy zavarlak, de arra mennék jővőhéten, meg tudnád mondani hogy a csatárka út még mindig le van zárva?
értem mester...majd megpróbálok felnőni és olyan nagy ember lenni mint te
Szimpatikus gyerek vagy nekem!
Itt vok a r.dombon!
Talizhatnánk 1 sörre!
Na?
Tényleg viccet félretéve, hány power szelep lesz a gépben? És kipufogó?
azert mert nem elem itt egesz eletem meg nem rakok fel anyamekrol kepet alreg vagyok... engem te nem erdekelsz gyerek nem vagyunk egy sulycsoport nem vagy rokonom spanom es nincs kozos bizniszunk... ha nagy az arcom azazert tunhet ugy mert neked semmi arcod. nem bantasnak mondom. nem akartam en itt balhet de lehet nem velem van itt a gond hanem veletek.
ha visszvennél az arcból akármilyen alreg is v....
nem kell a duma ne pofazzal en nem ugattam itt senkinek ti se ugassatok nekem higgyetek el nem vagytok olyan titulusban
amugymeg kinek nem inge nem veszi magára....
úgy látom magadra ismertéla tirpákból LoOoL
Mekkora szöveg
jó kép... mikor csináltad a képet és milyen fényképezővel?
ha 1-re gondolunk, akkor azt a rendszert én vettem meg
és faya nagyon,imádom!
hallod kicsicsira,nem v olyan rangba... ne szoljal be mer viszem a kis 6dbos kulcskészletem azt végigverek a fejeden hát mit képzelsz te magadról
engem te ne tirpakozzal nem vagya te olyan rangba
Szerintem létező ember , Fájó tény de ilyen tirpákok télleg léteznek "Bérel egy Hummert limót , végigmeny a körúton és gratulál magának hogy ő a legtökéletesebb ember a világon"
elvitted a mitogeriét vagy mi? xD
am mostmár tényleg rohadt kiv vagyok kinel alregje...ilyen bemutatkozó szöveget...vicc
rakattál bele a biztonság kedvéért még v 3 powert?neh már elverjen egy hayabusa majd
gyere elviszlek majd elgondolkozol olyan 290 -ven fele kell e neked motor vagy rolert veszel pumukli!NA?
jovoheten hozatom el a motorom (H)
havas kép ez a jól sikerült
mibajod vele? en se hasznalok ekezetet ha az,attol meg tudok írni:D
azért a te helyesírásoddal is vannak problémák
Mi megy itt napok óta:S